WYSZUKAJ

Willow Hand Made - z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych

Opublikowano: 2016-07-18  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Willow Hand Made - z potrzeby tworzenia rzeczy pięknych
W pracowni Willow Hand Made szyte i tworzone są niepowtarzalne produkty dla domu. Jest to powrót do świata natury i subtelności, prostoty i kunsztu, połączenie zgrzebności lnu i romantyzmu misternych koronek.

Jest to powrót do lnianej tkaniny w nowej odsłonie, świata, który przybliża do tego co proste, naturalne, a przez to piękne, szlachetne i eleganckie, a zarazem funkcjonalne i zdrowe, nadające niepowtarzalny klimat każdemu wnętrzu. Romantyczne, delikatne koronki zaspokajają potrzebę obcowania z pięknem i tradycją, łączą w sobie delikatność, kunszt i niepowtarzalność.Twórczynie Willow Hand Made to przede wszystkim 
przyjaciółki, mamy i żony. Jak same mówią:

Obydwie uwielbiamy nasze domy i ogrody. Wiosną biegamy po ogrodzie z łopatą i sekatorem, jesienią zamykamy skarby natury w słoikach. Zimą wyciągamy druty i szydełka i marzymy o dalekich podróżach, o rzeczach które mogłybyśmy znaleźć, technikach, których chciałybyśmy się nauczyć, rękodziele z różnych zakątków świata. A przez cały rok towarzyszą nam pędzel i maszyna do szycia, papier ścierny i igła z nitką. Z potrzeby piękna ciągle szukamy nowych pomysłów, nowych przedmiotów, nowych wrażeń. Nasza pasja stała się naszym życiem, chcemy łapać i delektować się każdą piękną chwilą i rzeczą, pracować robiąc to co kochamy!Willow Hand Made to przywrócenie do łask starych, ręcznych technik i tradycyjnych materiałów. Połączenie lnu i koronek na poduszkach to idealne dopełnienie zarówno nowoczesnej jak i stylowej sofy lub fotela. Przepięknie komponują się również w sypialniach. Oprócz poduszek, pracownia tworzy niepowtarzalne serwety, koronkowe obrusy, dodatki na stół, dekoracje świąteczne i wiele innych.

Produkty Willow Hand Made: www.decobazaar.com/willow-hand-made

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: