WYSZUKAJ

Warsztaty przypinkowe z inkipinki

Opublikowano: 2012-06-07  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze


16 czerwca (sobota) zapraszamy Was na kolejne warsztaty, które odbędą się w DecoBazaar (Wrocław, ul. Łokietka 6). Tym razem będziemy robić przypinki i magnesy z wykorzystaniem najróżniejszych technik. Warsztaty poprowadzą projektanci z Inkipinki, znani z charakterystycznych, ilustrowanych przypinek oraz innych gadżetów, dostepnych w naszej galerii.

Magnesy i przypinki będzie można zdobić na wiele sposobów. Będziemy wykorzystywać techniki bardziej warsztatowe, takie jak malowanie farbami, tworzenie kolaży ze zdjęć lub wycinków z gazet. Możecie również stworzyć własne grafiki za pomocą kredek lub mazaków. Będzie też opcja przeniesienia na przypinki ulubionych zdjęć i grafik w formacie cyfrowym. Wszystko zależy od Waszej inwencji i pomysłu. Zapraszamy Was serdecznie i gwarantujemy dobrą zabawę! Poniżej zamieszczamy najważniejsze informacje dotyczące warsztatów.

CO: Warsztaty przypinkowe z Inkipinki

GDZIE: DecoBazaar, Wrocław, ul. Łokietka 6

KIEDY: Sobota, 16 czerwca, 11:00 - 16:00

CENA: 45 zł / osoba (w cenę wliczone 5 szt. przypinek lub magnesów)

CO PRZYNIEŚĆ: Opcjonalnie: pendrive z nagranymi zdjęciami lub obrazkami, które chcielibyście przenieść na przypinki; wycinki z gazet, książek, opakowań.

ZAPISY: poprzez email dop@decobazaar.com lub osobiście w showroomie DecoBazaar

LICZBA MIEJSC OGRANICZONA!

Warsztaty przypinkowe z inkipinki

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: