WYSZUKAJ

Unikatowe świece Candellana

Opublikowano: 2016-04-26  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Unikatowe świece Candellana
Candellana to nowopowstała marka, która zajmuje się tworzeniem unikatowych świec. Przy wykorzystaniu nowoczesnych technologii zachowuje urok ręcznego wykonania i dbałości o każdy szczegół:

Prezentowana kolekcja świec to wynik naszej wyobraźni, zdobytego doświadczenia i bezgranicznego zamiłowania do designu. W naszą pracę wkładamy całe serce, a każda minuta poświęcona na stworzenie nowego projektu jest tego warta. Proces tworzenia jest dla nas wielką przyjemnością, bawimy się kolorami i kształtami, więc każda nowa świeca napawa nas dumą.

Duży wybór modeli sprawia, że każdy może znaleźć coś dla siebie - zarówno romantyk, jak i niepokorna dusza. Designerskie świece wprowadzają do wnętrz nutę elegancji, nowoczesności czy humoru, dopełniają je i dodają im charakteru, niezależnie od tego, czy jest to wytworny gabinet, czy surowy loft. Zespół Candellany podchodzi do życia z przymrużeniem oka, więc w ich kolekcji znalazły się także świece, które sprawdzą się jako nietuzinkowy prezent na wieczór panieński, kawalerski czy urodziny. 

Świece do znalezienia tutaj: www.decobazaar.com/candellana

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: