WYSZUKAJ

Torebki Magya Fashion

Opublikowano: 2012-11-17  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Torebki Magya Fashion
Magya Fashion, czyli Agata Biały, w niewielkiej pracowni w Krakowie tworzy autorskie torby. Unikalne, cechujące się modnym designem. Wytwarzane są tradycyjnymi metodami z wysokiej jakości materiałów, które zapewniają niepowtarzalny wygląd oraz niezwykłą trwałość wyrobów.

Kto kryje się za Magya Fashion:

Nazywam się Agata Biały, jestem architektem. Do niedawna projektowałam wnętrza domów i mieszkań. Teraz dołączyły do tego torby. To pasja, która całkowicie zdominowała moje zawodowe życie.

Jak powstała Twoja marka?

Kilka lat temu spotkałam przez przypadek człowieka, który okazał się być kaletnikiem. Gdy pierwszy raz weszłam do pracowni wiedziałam już, że to jest to. Najpierw tylko rysowałam poprawki, potem przerabiałam całe modele, aż w końcu powstała moja pierwsza torba. Dostała imię mojej córki Alicji. Widząc tą pasje mój przyjaciel pomógł mi stworzyć własną markę. Tak powstała Magya.Skąd bierzesz pomysły?

Z racji uprawianego zawodu moją inspiracją jest wiele rzeczy. Nie staram się naśladować innych, nie lubię też przekłamań w projektowaniu. Inspiracją jest dla mnie...użyteczność. To moja baza projektowa. Potem dostaje ona formę zewnętrzną. Inspirują mnie kobiety, które mówią o swoich potrzebach i oczekiwaniach.

W jaki sposób tworzysz swoje prace?

Mój proces twórczy to coś, co nigdy się nie kończy. Pomysły wpadają mi wszędzie, często rysowałam na serwetkach, rachunkach. Od jakiegoś czasu zawsze noszę przy sobie notes :), szkoda byłoby niektórych pomysłów. Potem taki pomysł musi zostać rozrysowany, zwymiarowany. Następnie powstaje pierwszy model, taki tester. Często sama z nimi chodzę i ich używam, żeby móc wychwycić wszystkie błędy. Potem już tylko ostateczne poprawki i powstaje model produkcyjny. Do kogo adresujesz swoje torby?

Moje torebki są dla kobiet, którym się one po prostu podobają, a że jest ich coraz więcej...to cieszy :)

Jakie masz plany na przyszłość?

Plany to pracować, pracować, pracować. Pomysłów mam na kolejne 150 lat, więc nudzić się nie zamierzam. A na poważnie, to marzę o zrealizowaniu swojego pierwszego pokazu. Mam nadzieje, że wkrótce mi się to uda.
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: