WYSZUKAJ

Tipi - must have do dziecięcego pokoju

Opublikowano: 2018-03-22  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Tipi - must have do dziecięcego pokoju
Jedną z ulubionych dziecięcych zabaw od niepamiętnych czasów jest zabawa w Indian i naśladowanie ich stylu życia. Tipi czy "wigwam" jest nieodłącznym elementem takich zabaw. Często jest przez dzieci "budowane" prowizorycznie z jakichś koców, gałęzi lub krzeseł. Prawdziwe indiańskie tipi robione były ze skór bizonów, a później również z płótna.

Dzisiaj możemy sprawić dzieciom niespodziankę kupując gotowe tipi, uszyte z tkaniny. Można je ustawić zarówno w domu, jak i na dworze.


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-wigwam-namiot-len-brunatny-5691106.html


https://www.decobazaar.com/produkt-namiot-tipi-w-paski-5824530.html

Dostępność różnorodnych materiałów daje nieskończone możliwości wzornicze i kolorystyczne. Tipi dla dzieci uszyte są z naturalnych tkanin, nadają dziecięcemu pokojowi przytulny klimat, jak również mogą być przytulną kryjówką w ogrodzie, gdzie mali poszukiwacze przygód mają okazję rozwijać wyobraźnię i kreatywność. Latem, na plaży, tipi może być schronieniem przed słońcem lub wiatrem.


https://www.decobazaar.com/produkt-namiot-tipi-dla-dzieci-5317117.html


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-morskie-marine-5105888.html

Tipi można łatwo składać i rozkładać - mogą być więc przenoszone w różne miejsca, zabierane na wakacje albo na wyjazd do dziadków. Oryginalne, indiańskie tipi, też dawało się składać i przenosić wraz z przemieszczaniem się mieszkańców. Zajmowały się tym kobiety.  Drągi będące konstrukcją tipi zakładano psom (a potem koniom) jako tragi do przewożenia dobytku. 


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-teepee-namiot-monochrome-beige-littlenomad-bez-ecru-5399398.html


https://www.decobazaar.com/produkt-tipi-teepee-namiot-black-monochrome-littlenomad-5195813.html

Jak już wyżej wspomnieliśmy, tipi może być miejscem zabawy zarówno na dworze, jak i w domu. Jego rozmiary mogą być różne, w zależności od potrzeb. Większość z nich mieści się nawet w niewielkim pokoju. Tipi niekoniecznie musi być w stylu "indiańskim". Może być po prostu przyjemnym miejscem do zabawy, gier i odpoczynku, w ulubionych przez dziecko kolorach. Można ułożyć w nich poduszki, lalki i inne przytulanki. 

Zaletą tipi jest również to, że można je zdjąć ze stelaża i wyprać.


https://www.decobazaar.com/produkt-namiot-tipi-dla-dzieci-5262833.html


https://www.decobazaar.com/produkt-namiot-dla-dzieci-tipi-5738301.html


https://www.decobazaar.com/produkt-tajemniczy-chlod-namiot-tipi-5392567.html

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: