WYSZUKAJ

Targi Mungo Fair Vol.4

Opublikowano: 2014-10-13  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Agencja Magnetic Group zaprasza na kolejną, tym razem jesienną odsłonę TARGÓW MUNGO FAIR !

To już czwarta edycja Targów Mungo Fair, która odbędzie się w dniach 25-26 października, tym razem lokalizacją dla wydarzenia stanie się sopocka Zatoka Sztuki. IV edycja TARGI MUNGO FAIR nieodłącznie prezentować będzie szeroko pojętą modę autorską, głównie w wydaniu rodzimych firm i projektantów. Swoje projekty, produkty, usługi oraz wyroby zaprezentują artyści, marki, sklepy, producenci m.in. z takich branż jak: moda, design, rękodzieło, handmade, kosmetyki w wydaniu eko. Ponadto uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wzięcia udziału w pokazach, a także warsztatach z zakresu: projektowanie, szycie, rękodzieło, moda. Będzie również możliwość zapoznania się przez uczestników z najnowszymi kolekcjami popularnych oraz młodych marek odzieżowych, a także ich stylizacjami. Zapewnione zostaną również atrakcje dla najmłodszych, którzy z pewnością nie będą się nudzić podczas wydarzenia. W programie m.in.: gry, warsztaty, animacje.

Targi Mungo Fair to znakomita okazja do zrobienia oryginalnych zakupów, poszerzenia swojej wiedzy na temat ekologii, zdrowego trybu życia. TARGI MUNGO FAIR to wydarzenie stanowiące przeciwwagę dla konsumpcyjnego stylu życia, podczas którego będzie okazja, by zwolnić obroty życia codziennego. Celem organizatorów jest zaprezentowanie jak największej liczbie odbiorców tego, co dobre w życiu, czyli alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu i ekologicznych kosmetyków. Spędźcie czas aktywnie, ekologicznie i alternatywnie na Targach Mungo Fair w Zatoce Sztuki, bo warto!

Co was czeka w trakcie najbliższej edycji Targów Mungo Fair vol. 4?

- Moda Autorska: najnowsze kolekcje uznanych projektanów i nowych marek. Stylizacje, pokazy mody, warsztaty

- Design: grafika, wnętrza, biżuteria, wyposażenie domu, meble, produkty użytkowe, i więcej.

- Handmade: unikalne rękodzieła od zabawek, przez biżuterię, poduszki, krawaty, muchy, elementy wystroju wnętrz, czapki, odzież, ceramikę, kartki, dodatki i wiele innych gadżetów. Warsztaty, pokazy i więcej.

- Kosmetyki - kosmetyki wytwarzane z naturalnych produktów, warsztaty, pokazy, salon kosmetyczny, gdzie będziecie mogli zrobić manicure, makijaż, wystylizować fryzurę.

Dodatkową atrakcją towarzyszącą Targom MUNGO FAIR stanowić będzie oprawa muzyczna, która urozmaici czas spędzony na targach. Podczas targów spodziewajcie się wszystkiego - od soulu po elektronikę!

Mungo Fair Vol. 4 rusza w sobotę 25 października o godzinie 11:00 i trwać będzie do niedzieli 26 października włącznie do godziny 21:00

Lokalizacja: Zatoka Sztuki (ul. Aleja Franciszka Mamuszki 14, SOPOT )

Wstęp na targi jest bezpłatny.

Regulamin: http://events.magneticgroup.pl/regulamin/
Wydarzenie na Facebooku: www.facebook.com/magneticgroup
Targi Mungo Fair Vol.4

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: