WYSZUKAJ

Słowiańskie inspiracje Farbotki

Opublikowano: 2016-02-09  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Słowiańskie inspiracje Farbotki
Elegancja i prostota zarazem, słowiański charakter, nowoczesny design. To wszystko możecie odnaleźć w produktach prężnie rozwijającej się marki Farbotka. Główny asortyment proponowany przez Farbotkę, to torebki, wykonane z niezwykłą dbałością o szczegóły, będące idealnym uzupełnieniem każdej stylizacji. Jakość i design zadowolą nawet najbardziej wymagające panie.

Juliana Farbotka pochodzi z Białorusi. Oto co mówi o sobie:

Od kilku lat mieszkam w Polsce i z tym krajem wiążę swoją przyszłość. Jednak nie odcinam się od korzeni – są one dla mnie inspiracją, ponieważ to rodzina przekazała mi zamiłowanie do tworzenia sztuki użytkowej. W tym co tworzę staram się łączyć elementy ze sztuki ludowej krajów słowiańskich. Wykraczam więc poza folklor typowo polski i sięgam dalej, do designu rodem z Rosji, Białorusi czy Czech.

Żyjąc z pasją, wciąż podejmuję nowe wyzwania, pomysły i podążam drogą samorozwoju. Dlatego też Farbotka coraz częściej pojawia się na pokazach oraz wystawach. Regularnie powstają kolekcje folklorystycznych torebek. W moim artystycznym dorobku znalazła się także seria sukienek okraszonych słowiańskimi motywami. Dzięki wsparciu od kręgu bliskich mi osób oraz satysfakcji klientek, nabieram na nowo sił do budowania sukcesu marki.


Torebki Farbotki są niepowtarzalne, swoim użytkowniczkom pozwalają czuć się wyjątkowo. Zapraszamy na zakupy! www.decobazaar.com/farbotka

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: