WYSZUKAJ

Przytulanki Jollygoodfellow Crafts

Opublikowano: 2012-07-04  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Przytulanki Jollygoodfellow Crafts
Dziś chciałabym Wam przedstawić twórcę, którego projekty od niedawna można znaleźć w DecoBazaar. Marta Bańkowska, na co dzień szczęśliwa mama 10-miesięcznej Jaśminki, kryjąca się pod szyldem Jollygoodfellow Crafts ręcznie tworzy przeurocze, kolorowe zabawki - przytulanki. Każdy z jej projektów to pojedynczy, unikatowy egzemplarz posiadający także swoją historię i osobowość np. Cyrkowiec Alfred jest podobno nieśmiały z natury, ale bardzo życzliwy i zyskuje przy bliższym poznaniu:) Nie wiem jak Wy, ale ja chętnie zawarłabym z nim bliższą znajomość:) Co również bardzo ważne wszystkie zabawki są antyalergiczne i nadają się nawet dla niemowląt. 
A tak sama artystka opowiada o sobie i swoich uroczych "podopiecznych":
"Jollygoodfellow Crafts to jednoosobowa mamina manufaktura domowa. Z zamiarem szycia zabawek  nosiłam się od kilku lat, jednak dopiero kiedy sama zostałam mamą moje pomysły przybrały konkretną, realną formę. 
Tworzę takie zabawki, jakimi chciałabym, aby bawiła się Jaśmina - pozostawiające miejsce dla wyobraźni, naturalne, kolorowe, bezpieczne; Ona zresztą jest ich pierwszym oceniającym. Każdy Fellow jest wyjątkowy i unikalny, bo szyty w pojedynczym egzemplarzu. Cały czas wymyślam nowe zabawki i nigdy nie wiem, czy wrócę do poprzednich wzorów. To sprawia, że moje hobby - które powoli staje się także sposobem na życie - jest dla mnie cały czas ekscytującym wyzwaniem."
 
 
 
 
 
 
 
 
 
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: