WYSZUKAJ

Projektanci dla bezpieczeństwa dzieci

Opublikowano: 2013-04-04  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Projektanci dla bezpieczeństwa dzieci
Od 26 marca 2013 na stronie www.slonienabalkonie.pl trwa charytatywna aukcja dla bezpieczeństwa podopiecznych Fundacji SŁONIE NA BALKONIE. Przedmioty przekazane na aukcję powstały z pasji. Wszyscy twórcy przekazali nieodpłatnie swoje projekty po to, żeby pomóc najmłodszym dzieciom z wielkimi problemami. Do udziału w aukcji zapraszamy projektantów i twórców hand made, jestem przekonana o tym, że każdy odwiedzający naszą stronę znajdzie tam coś dla siebie mówi Aleksandra Żak - koordynatorka aukcji.

Aukcja jest elementem kampanii ROKU BEZPIECZEŃSTWA DZIECI.

Światowa Organizacja Zdrowia podaje, że rocznie milion ludzi na świecie umiera popełniając samobójstwo, co 3 sekundy ktoś próbuje, a co 40 sekund gdzieś na świecie ktoś odbiera sobie życie. Ministerstwo Zdrowia ogłosiło, że w Polsce 900 000 dzieci i młodzieży poniżej 18 roku życia potrzebuje pomocy psychiatrycznej. Mało kto zdaje sobie sprawę, że rozpacz, nieszczęście i brak chęci do życia dotyka również dzieci. W skali roku ze specjalistycznej pomocy Szpitala Psychiatrycznego w Łodzi korzysta 500 małych pacjentów mówi Joanna Paduszyńska założycielka Fundacji.

SŁONIE NA BALKONIE pomagają dzieciom z oddziału psychiatrycznego w Łodzi. To dla ich bezpieczeństwa powstała aukcja. Środki zgromadzone w ramach ROKU BEZPIECZEŃSTWA DZIECI zostaną przekazane na założenie monitoringu dla ochrony zdrowia i życia najmłodszych z problemami psychicznymi. Część dzieci trafiła do szpitala z powodu próby samobójczej, którą mogą podjąć kolejny raz, musimy temu zapobiegać dodaje Joanna Paduszyńska. Podopieczni Fundacji mają nie więcej niż 13 lat.

Zapraszamy do udziału w aukcji www.slonienabalkonie.pl/jak-mozesz-pomoc/allegro/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: