WYSZUKAJ

Pomysły na wielkanocne pisanki

Opublikowano: 2014-04-18  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Mamy dla Was garść pomysłów na wielkanocne pisanki, być może przydadzą się przy ozdabianiu jajek. Większość z tych pomysłów możecie z łatwością zrealizować przy pomocy ogólnodostępnych materiałów. Stopień trudności waha się od banalnie łatwych do nieco bardziej skomplikowanych projektów. Do tych ostatnich niezbędne będą zdolności manualne, ale również bez przesady. Jak to mówią, dla chcącego nic trudnego, a zatem do dzieła!...

Zacznijmy od tych bardziej zaawansowanych sposobów na ozdobienie jaj. Tu niezbędne będą farbki do jajek oraz złoty pisak a także złoty spray. 
Bardziej uzdolnione osoby mogą pokusić się o ozdobienie pisanek farbkami akwarelowymi. Efekt może być równie imponujący jak na załączonym zdjęciu.Jajka są również piękną dekoracją. Szczególnie jeśli będą tak eleganckie jak na zdjęciach poniżej.Te z kolei trochę bardziej minimalistyczne i stylistycznie odważne, ale równie imponujące. My nazwaliśmy je nowoczesnymi pisankami. Ich wielka zaleta jest taka, że nie wymagają wiele nakładu pracy.Równie łatwe w wykonaniu, a przy tym również ozdobne będą najzwyklejsze pisanki, zanurzone w barwniku. Bez dodatkowych zabiegów i zdobień, są piękne same w sobie. Skromne i eleganckie.A dla największych leniuchów oraz dla tych z Was, którzy nie będą mieli zbyt wiele czasu na przygotowanie się do świąt, mamy najprostszy pomysł na wielkanocne pisanki pod słońcem. Wystarczy Wam biała farbka w formie pisaka. Kilka kresek, kropek, szlaczków i gotowe. A efekt całkiem przyzwoity prawda?Na koniec jeszcze jeden, banalnie prosty patent na pisanki last minute. Z pewnością każdy z Was ma w domu chociaż jeden marker Sharpie. Zobaczcie co możecie wyczarować z jajek w dosłownie 5 minut.Wesołych Świąt Kochani! I Smacznego jajka życzy Wam cała załoga DecoBlooga oraz DecoBazaaru!
Pomysły na wielkanocne pisanki

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: