WYSZUKAJ

Pomysły na prezent dla najbliższych

Opublikowano: 2012-12-13  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Wybierając prezenty najbliższym, warto dobrać je do ich zainteresowań czy ulubionych zajęć, aby w ten sposób pokazać, że prezent był przemyślany i kupiony specjalnie z myślą o nich. My pogrupowaliśmy nasze pomysły na upominki właśnie według charakterystycznych motywów i powszechnych zainteresowań.

Dla tak zwanych moli książkowych wybraliśmy najróżniejsze formy zakładek do książek, od metalowo-biżuteryjnych, po papierowe i ilustrowane. Kolczyki - miniaturowe książki to introligatorski majstersztyk, który z pewnością zachwyci każdą czytelniczkę. Polecamy również kubki z zabawną sentencją i biżuterię wykonaną z gazet, pracochłonną metodą wyplatania. Po pełen zestaw prezentów z motywem książkowym, zapraszamy tutaj.Zastanawiając się nad różnymi upodobaniami i zainteresowaniami, nie mogliśmy pominąć zwierzaków. Udało nam się znaleźć całe mnóstwo świetnych prezentów dla miłośników kotów oraz psów. I tak z motywem kocim proponujemy torby, poduszki, kolczyki, magnesy oraz wiele innych designerskich gadżetów. Całe zestawienie, wraz z informacjami o produktach, znajdziecie tutaj.Podobnie dużo pomysłów znaleźliśmy z myślą o wielbicielach psów. Jest biżuteria, poduszki, maskotki, zabawne ilustracje z podobiznami czworonogów. Zajrzyjcie koniecznie pod ten link, aby zobaczyć pełną listę naszych propozycji.Ostatnio gotowanie staje się bardzo modne. Po części za sprawą programów typu MasterChef czy Ugotowani, a po części dzięki dostępności tylu wspaniałych książek kucharskich na rynku. Wśród Waszych znajomych i rodziny na pewno tez jest ktoś, kto z gotowania czerpie przyjemność i rozwija swoje kulinarne umiejętności.

Dla kuchennych maniaków znaleźliśmy między innymi piękne, ręcznie ozdabiane notesy na przepisy, w których będą mogli zanotować składniki na ulubione dania. Poza tym oryginalne naczynia, ze szkła i porcelany. Wszystkie pochodzą od artystów plastyków i zostały wykonane ręcznie, co dodaje im szczególnej wartości. Na prezent polecamy też tabliczki do domowej uprawy ziół oraz ciekawe grafiki i napisy związane z gotowaniem. A jeszcze więcej kulinarnych prezentów, wraz z linkami do konkretnych produktów znajdziecie tutaj.Dla osób, które poprzez prezent chciałyby wyrazić uczucie, również mamy wiele propozycji. Motyw serduszka jest najbardziej oczywisty i od razu nasuwa się na myśl. Takich przedmiotów znaleźliśmy bardzo wiele. Oprócz serduszek polecamy też grafiki oraz inne przedmioty wykorzystujące miłosne sentencje i wyznania. Taki prezent będzie niezwykle uroczy i na pewno u każdego wywoła uśmiech na twarzy. Pełna lista naszych pomysłów na prezent od serca znajduje się tutaj

Wszystkie produkty pokazane w artykule pochodzą z DecoBazaar i tam możecie je kupić. Najłatwiej odnaleźć je wchodząc na poszczególne zestawienia tematyczne. Pełna lista zestawień znajduje się tutaj. Poza tym, jak zwykle zapraszamy do naszego działu z prezentami gdzie na bieżąco polecamy ciekawe upominki.
Pomysły na prezent dla najbliższych

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: