WYSZUKAJ

Pierwsze urodziny Wro Street Fashion

Opublikowano: 2012-03-15  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Pierwsze urodziny Wro Street Fashion
W najbliższą sobotę serdecznie zapraszamy osoby z Wrocławia (i nie tylko) na imprezę z okazji pierwszych urodzin Wro Street Fashion. Jest to projekt promujący modę Wrocławia. Inspiruje ich miejski zgiełk i ludzie, którzy wyróżniają się w nim poprzez swój wygląd. Oddajemy głos organizatorom:

Mija rok od założenia naszego fanpage i dodania pierwszej fotografii. Jesteśmy Wam niezmiernie wdzięczni, że jesteście z nami w tych dobrych i złych chwilach, a w szczególności za to, że nadal nas zaskakujecie swoimi pomysłami. Wasze stylizacje są doceniane i udowadniają, że Wrocław jest stolicą kreatywności oraz wyszukanego smaku z nutką tak przez nas uwielbianego szaleństwa. Dajecie nam energię do działania więc nadszedł czas żeby się Wam odwdzięczyć.

17 marca o godzinie 21:00 w Klubie LOFT przy ul. Łaciarskiej 28 zapraszamy na naszą mała imprezę urodzinową. Wejście za FREE!

Podczas imprezy będziecie mogli zobaczyć pokazy autorskich kolekcji naszych młodych zdolnych, wziąć udział w konkursach, porozmawiać z twórcami kolekcji oraz projektu WSF. Po pokazach odbędzie się koncert Hush Hush Pony!

Pokazy:

Pulpa 
Marta - młoda projektantka/stylistka/podróżniczka, pracuje i szaleje we Wrocławiu. Jej stylizacje zawsze trafiają w trendy sezonu. Niezwykle kreatywna, pełna uśmiechu i zacięcia do pracy. Nasza dobra znajoma, specjalnie przygotowuje parę perełek swojego autorstwa na pokaz którego nie możecie przegapić !

Good Enough 
Urocze kotki tworzące i dobrze sobie radzące na scenie młodych polskich twórców mody. Kotki ? Właściwie jest to jeden kotek - Iwona. Tworzy we Wrocławiu od niedawna. Systematycznie uczestniczy w targach i podobnych imprezach w kraju. Zagościła na naszym fan page-u, a następnie stała się naszą przyjaciółką.

Mushka 
Niby zwykła koszulka ale jak cieszy! Do tej pory widziana głównie w Warszawie ale już zawitała na wrocławskich ulicach. Częste motywy na koszulkach to czaszki, niedźwiedzie i moja ulubiona wąsata.

Alex Beryll 
Młoda projektantka z Wrocławia. Uwielbia bawić się modą, kolorem i formą. Oprócz tworzenia niezmierzonej ilości niesztampowych strojów, świetnie czuje się również w roli fotografa. Jest pomysłodawczynią projektu Wrocław Fashion Friendship Passion, dzięki któremu tworzy cykl tematycznych sesji zdjęciowych, przy udziale stałej grupy modelek. Jej najnowszej kolekcja inspirowana jest światem bajek. Tęczowe kolory, tiule i koronki, to świeży koncept projektantki, który przywitamy wraz z nadchodzącym latem.

Konkursy:

Frankie's
Konkurs na najlepszą stylizację. Podczas imprezy będziemy polować i robić zdjęcia wraz z ekipą Frankie's. Najlepsza stylizacja zostanie nagrodzona kolacją dla dwojga.

Candy-Studio
Konkurs na najlepszą stylizację pin up, bo wiemy jak bardzo kochacie tamte kolorowe pełne rock & rolla czasy. Najlepsza stylizacja otrzyma voucher na wykonanie fryzury w Candy-Studio.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: