WYSZUKAJ

Pakujemy prezenty

Opublikowano: 2013-12-12  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Pakujemy prezenty
Kupowanie świątecznych prezentów to nieodłączny element Bożego Narodzenia. Nie ma nic przyjemniejszego od dawania swoim bliskim i przyjaciołom fajnego upominku. Nie musi to być oczywiście nic rujnującego nasz portfel. Nawet drobnostka, choćby wykonana własnoręcznie, może być świetnym prezentem. Liczy się przede wszystkim pamięć i życzliwość.

Jednak sam prezent to nie wszystko. Dobrze byłoby go jakoś zapakować :-) Wiele sklepów oferuje w okresie świątecznym usługę pakowania prezentów. Jeśli ktoś sam nie ma do tego drygu, jest to oczywiście jakaś opcja. Jeśli jednak zrobimy to samemu, upominek staje się bardziej osobisty. Czasem samo opakowanie może być wręcz małym dziełem sztuki!

Najbardziej liczy się tutaj pomysł. Do opakowania można wykorzystać wszystko. Szary papier, gazetę, kolorowe pudełka, płócienny woreczek. Do tego kokardka czy prosty sznurek. Do prezentu można przyczepić własnoręcznie wykonane ozdoby, a nawet świąteczne ciasteczka. Można też wykorzystać gotowe bileciki, których kilka widać na zdjęciach poniżej. Więcej na pewno znajdziecie w naszym świątecznym dziale z ozdobami: http://www.decobazaar.com/swieta-i-okazje-boze-narodzenie-201.html.

Zobaczcie nasze propozycje zapakowania prezentów. Może się nimi zainspirujecie. Może macie własne pomysły, jeszcze bardziej oryginalne? Jeśli tak, to do dzieła! Nawet pakowanie upominków może być niezłą zabawą.

Tiu Tiu:


Scrapowy zakątek:


CP:


Wiewióra i Spółka:


CP:
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: