WYSZUKAJ

Otwarcie showroomu Nubee

Opublikowano: 2014-04-18  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Otwarcie showroomu Nubee
Mamy dobrą wiadomość dla fanów ubrań Nubee. W sobotę, 12 kwietnia oficjalnie otworzyły się drzwi do pierwszego showroomu tej łódzkiej marki. Na ulicy Piotrkowskiej 112 w Łodzi pojawiło się tym samym nowe miejsce, gdzie obcować można z polską modą. Do tej pory ubrania marki można było kupić przez internet albo podczas targów organizowanych w Warszawie i innych dużych miastach w Polsce. Klienci DecoBazaaru z pewnością dobrze kojarzą charakterystyczne, luźne bluzy i płaszcze zwane "ciałozakrywaczami", które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Od soboty Łodzianki (i nie tylko) będą miały okazję zobaczyć i przymierzyć je na żywo. Nie tylko ubrania stanowią jednak o charakterze tego miejsca – oprócz mody, we wnętrzu funkcjonuje także klubokawiarnia i galeria.

Marka Nubbe otrzymała lokal w pasażu Schillera w ramach konkursu „Lokale dla kreatywnych” organizowanego przez magistrat. Szeroko rozumiana działalność artystyczna w przypadku marki to połączenie showroomu z galerią sztuk wizualnych i klubokawiarnią. Te trzy sfery przenikają się i sprawiają, że niewielka przestrzeń tętni życiem i zachęca nie tylko do zakupów, ale również spotkań towarzyskich. Tak było także podczas otwarcia. Białe balony wskazywały miejsce, w którym powstał showroom. Na przybyłych gości czekały słodkości i napoje oraz wieszaki pełne oryginalnych bluz, niebanalnych płaszczy z różnorodnych materiałów, sukienek, spodni i spódnic. Wśród tkanin królowały piękne dzianiny, kolorowe i dostępne w najnowszej kolekcji czarno-białe tkaniny żakardowe oraz ciepłe wełny. Nie zabrakło klasyki, od której marka zaczęła swoje funkcjonowanie, czyli ciałozakrywaczy wyposażonych w jedyne w swoim rodzaju kolorowe opaski, które pozwalają, w sposób kreatywny, dopiąć ubranie na ostatni guzik.

W strefie pop up pokazywane będą ubrania zaprzyjaźnionych marek. Podczas wieczoru otwarcia zaprezentowana została tam marka REDI – z nową kolekcją S/S 014 pod hasłem „Back to my roots” stworzoną pod wpływem muzyki reggae i zainspirowaną Karaibami. Na wieszakach można było znaleźć ubrania w wygodnych formach i krzykliwych deseniach, które są cechą charakterystyczną nowej kolekcji marki.Na ścianach showroomu prezentowana jest galeria prac absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Klary Cichej pt. „SF”. Pastelowe kolory podłużnych obrazów młodej artystki idealnie komponują się z nieco surowym i nowoczesnym wnętrzem showroomu. 

Przed marką nowe wyzwania, ale twórczyni Nubee – Natalia Miziołek jest na nie gotowa. Po nowe, krótkie i limitowane kolekcje zaprasza już nie tylko do Internetu, ale również i przede wszystkim do showroomu, gdzie oprócz zakupu sukienki czy płaszcza, można napić się dobrej kawy i obcować ze sztuką. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: