WYSZUKAJ

Nowy LOOKBOOK marki Slogan Street Wear

Opublikowano: 2014-04-03  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Nowy LOOKBOOK marki Slogan Street Wear
Właśnie pojawiła się nowa kolekcja marki Slogan Street Wear: Urban Path by SLOGAN, a wraz z nią świeży lookbook, który możecie obejrzeć poniżej. 

Urban Path to kolejna ścieżka, na którą wkracza marka. Kolekcja łączy w sobie miejski szyk z wygodą i jakością, której gwarancją jest Slogan. Urban Path świetnie odnajduje się w miejskiej dżungli, a dżungla odnajduje się na ubraniach w postaci zwierzęcych motywów. Kolekcja tropi trendy i przeciera szlak dla klientów modnych i świadomych. W tej linii wprowadzamy nowe materiały, takie jak wegańska skóra, dzięki czemu używamy ekologicznych tekstyliów wolnych od produkcji związanej z cierpieniem zwierząt. 

Marka SLOGAN Eco Streetwear to więcej niż komunikat. Coraz więcej osób zadaje pytania o konsekwencje swoich konsumenckich wyborów. SLOGAN jest odpowiedzią.

Właściciele Slogan Street Wear na poważnie podchodzą do swojej działalności i tak opisują filozofię, która przyświeca im w pracy nad marką: Naszą odpowiedzią jest odpowiedzialność. Zależy nam na byciu fair wobec środowiska, pracowników i klienta. Za priorytet obraliśmy sobie poszukiwanie takich rozwiązań produkcyjnych, by jak najmniej obciążać środowisko naturalne i społeczne. Nasz rozwój zawdzięczamy rosnącej świadomości ludzi, którzy wybierają naszą markę. Wczoraj stawialiśmy pierwsze kroki w świecie mody. Dzisiaj rozwijamy się prężnie, nawiązując dialog z coraz szerszą społecznością świadomych konsumentów.
 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: