WYSZUKAJ

Magda Barcik illustration & handmade

Opublikowano: 2012-07-18  |  Kategoria: Design  |   Komentarze


Magda Barcik to kolejna młoda i zdolna artystka której prace możecie znaleźć w DecoBazaar. Magda Barcik illustration & handmade to jednoosobowe studio projektowe mieszczące się w Krakowie. Sama artystka opowiada, że powstało ono z miłości do rzeczy pięknych i unikatowych. I takie właśnie są te prace - jej ceramika, biżuteria czy urocze naklejki nie pozwolą przejść obok siebie obojętnie, artystka zdaje się doskonale rozumieć, że największą przyjemność sprawiają rzeczy najdrobniejsze takie jak np. poranna kawa w jej kubku To będzie dobry dzień. 

Co również bardzo ważne jej projekty powstają z dbałością o najdrobniejszy detal oraz z materiałów najwyższej jakości. Realizowane są także w krótkich seriach, co sprawia, że stają się jeszcze bardziej unikatowe. Autorka jest otwarta także na wszelkie indywidualne zamówienia.

Sama jestem szczęśliwą posiadaczką wielu naklejek projektu Magdy, a także pięknego tatuażu - jaskółki którym postanowiłam uczcić tegoroczny Dzień Dziecka:) Wytrzymał niestety tylko jeden dzień, ale iście dziecięca radość z jego posiadania zrekompensowała mi nawet jego krótki żywot:)

Magda Barcik illustration & handmade

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: