WYSZUKAJ

Konkurs Bro-Deco: czwarty wyróżniony list

Opublikowano: 2008-12-12  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Konkurs Bro-Deco: czwarty wyróżniony list
Kolejny list, od Ciężarówki:

Drogi Święty Mikołoju
Dookoła wszyscy prawią mi, aby w końcu pomyśloła jo sama o sobie, bo za dużo się poświęcom dlo innych w koła. Osobiście nie widza tego, abym jo była za bardzo „dla”, „na” innych, ale skoro ludzie tak fanzolą, to niech im będzie :)

Drogi Mikołoju jo żech chcioła Cię prosić – chociaż fest ciężko mi to robić, bo prosić trza umieć, jo nie umia, ale spróbuja – o jedno rzecz, która by ułatwiła mi żywot dnia codziennego i o pora drobiazgów tak do całości.

Jo żech se myśloła, że taka fest duża tasia to by było wszystko czego mi trzebo.
Co dzień kajś lotom z moimi dwoma bajtlami, a jak się mo dwoja małodych śpików to trza zabroć pół doma. Musza spakowoć np. pieluchy, jakieś chustki mokre do rzyci – to dla tego najmniejszego bajtla - ten storszy to musi mieć jakoś bala średnio, do tego jadło, picie, autok też by było dobrze, a dla somej siebie powinnom wziać jakla oraz biustenhalter, bo jak jo przeciekna (karmia piersią więc takie chece to durś się mo) lub jak ten mój młody fest uleje na mnie to musza się później cało oblekoć. Jeszcza telefon, bajtlik, dokumenty musza też mieć w tej tasi.

To widzi Mikołoj ila jo musza mieć i jakoś zwykło, mało tasia mi się do niczego nie przydo. Z góry Bóg Zapłać.

Jokby by było cudownie, do tej tasi gdybym mioła dosteć, jakoś taka myszowato kapelka, tako do kompletu. Styl trzebo mieć, a jo bym bardzo chcioła być taka stylowa mamuśka, oby moje bajtle i mój chop się mnie nie wstydzili. Pozo tym osobiście również lubia dobrze wyglądoć :)

Prosza dla mojego chopa przypominojke,bo już niedługo swoją własną chudą rzyć zgubi. I bym prosiła o włożenie do tej całej przypominojki kąsek kartki kaj będzie napisone, że ta jego baba to nie taka wielko heksa jak se myśli.

Dla mojego starszego bajtla prosza o worek mandarynek, kiedyś mu opowia jak to było, jak się czekoło na mandarynki, ale przede wszystkim prosza o Anioła, aby go tam strzegł przed złym. A dla tego Malutkiego to prosza o takiego beboka czornego, bo to podobno wyobraźnia kształtuja.

Widzi Mikołoj jo nie potrafia nie myśleć ino o sobie.

Moc pozdrowień
Marta
p.s. Jokby Mikołoj nie wiedzioł któro Marta to jo już mówia - > CIĘŻARÓWA :)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: