WYSZUKAJ

Kolekcja ALMOND BLOSSOMS Łatka Fashion

Opublikowano: 2015-11-16  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Kolekcja ALMOND BLOSSOMS Łatka Fashion
Łatka Fashion tworzy wyjątkowe kreacje dla kobiet i mężczyzn oraz wykonane z wysokiej jakości materiałów akcesoria i torby. Są to najczęściej pojedyncze egzemplarze i limitowane serie. Poza gotowymi projektami Łatka Fashion tworzy również prace na indywidualne zamówienie, dostosowane do potrzeb i oczekiwań klienta.

Dziś chcemy zaprezentować Wam nową kolekcję Łatka Fashion. Kolekcja dostępna jest tutaj: www.decobazaar.com/latka-fashion. Oddajmy głos autorce kolekcji:

"Kolekcja A/W 15/16 "Almond blossoms" łączy w sobie kobiecość i wygodę z odrobiną seksapealu. Ubiory w kolekcji przeznaczone są zarówno do biura jak i na koktajl a także na co dzień. W asortymencie kolekcji znajdziemy zarówno biurowe kostiumy jak i romantyczne w charakterze szmizjerki koszulowe i długie spódnice. Obok codziennych dżinsów pojawiają się eleganckie, proste spodnie, wygodne i uniwersalne topy dżersejowe, cieplutkie swetry i szmizjerki.

Czarne tkaniny połyskują srebrną nitką a dżins odbiega od standardów i pojawia się w srebrzysto- niebieskiej odsłonie glamour w postaci efektownej garsonki o ciekawym nadruku. Metalowe zamki nadają ubiorą drapieżnego charakteru. Gama kolorystyczna to głównie srebrzyste czernie i beże połączone z żywymi czerwieniami, bielą i srebrzystością w dodatkach.

Kolekcję budują kontrasty, od transparentnych, zwiewnych tkanin w prostych formach ubiorów po malownicze skóry naturalne użyte w pasach podkreślających talię, a także jako elementy ubiorów. Ciekawe nadruki w zestawie z gładkimi tkaninami, a czerń w zestawie z bielą.

Kolekcja przeznaczona jest dla kobiet, które poszukują niebanalnych, kobiecych i wygodnych ubiorów."

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: