WYSZUKAJ

Inspiracje na Wielkanoc

Opublikowano: 2014-04-18  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Inspiracje na Wielkanoc
Mamy dla Was jeszcze trochę inspiracji, które możecie wykorzystać dekorując świąteczny stół i mieszkanie na Wielkanoc. Kto jeszcze nie zadbał o to aby wszystkich domowników ogarnął świąteczny klimat, ma szansę nadrobić zaległości. Część z tych pomysłów nie wymaga wiele wysiłku, a efekty będą imponujące. Jest wśród tych inspiracji również trochę pomysłów na ozdobienie wielkanocnych potraw. Sami zobaczcie.

Natomiast po gotowe rozwiązania jak zawsze zapraszamy do DecoBazaar. Tu znajdziecie ręcznie robione ozdoby i dekoracje świąteczne, które ułatwią Wam ozdobienie wnętrza na święta.
Motyw wielkanocnego zajączka warto wykorzystać nie tylko w dekoracjach, ale również w formie jadalnych "ozdób" stołu.
Modne ostatnio czarne i monochromatyczne akcenty mogą zagościć na stole również w Wielkanoc. Jeśli planujecie podarować gościom drobne upominki na zajączka, to zadbajcie o ciekawe opakowanie. Na przykład takie!Gości z pewnością zaskoczycie również oryginalnie ozdobionymi jajkami. szczególnie jeśli każde z nich będzie nieco inne i stworzone z myślą o danej osobie. Możecie nawiązać do ulubionych kolorów gości albo do ich hobby czy charakterystycznych cech wyglądu. Na jajku dziadka można domalować wąs, a jajko babci zaopatrzyć w okulary. Na pewno każdy z członków rodziny ma coś szczególnego, po czym każdy go rozpozna.
Na wielkanocnym stole nie powinno zabraknąć świeżych kwiatów. Wniosą do wnętrza świeżość i wiosnę, a do tego wspaniały zapach. Szczególnie pasowały będą tulipany, frezje i hortensje. Piękną, wiosenną ozdobą będą też oczywiście bazie - symbol budzącego się w przyrodzie życia.Pięknie wyglądają gałązki drzewa ozdobione jajkami. Te zostały posmarowane klejem, a następnie zanurzone w złotym konfetti. Piękne, prawda?

Świąteczne girlandy możecie wykonać samodzielnie z papieru i sznurka. Jest przy tym trochę pracy, ale efekt wynagrodzi Wam starania. Możecie nimi ozdobić ścianę albo wejście do jadalni.

Zajączków nie powinno zabraknąć na stole wielkanocnym. Tu jeszcze parę pomysłów na wykorzystanie tego motywu.W imieniu całego zespołu DecoBazaar życzę Wam wesołych, pogodnych Świąt! Oby wielkanocna atmosfera trwała jak najdłużej i wniosła ciepło i radość do waszych domów.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: