WYSZUKAJ

Hi - oversize'y i wizja

Opublikowano: 2013-03-07  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Hi - oversize'y i wizja
Markę Hi założył Maciek Maryański, 21 student grafiki. Na każdym kroku pomaga mu jego dziewczyna, razem omawiają projekty i jeżdżą na targi. Kolekcja Hi to damskie i męskie koszulki, luźne damskie oversize'y, bluzy męskie oraz torby. Wszystkie produkty są ręcznie szyte w Polsce, z wysokiej jakości bawełny.W jaki sposób powstają Wasze ubrania?

Wzory i kroje projektujemy sami. Szycie i sitowanie nadruków zlecamy zaprzyjaźnionej firmie w Łodzi, gdzie w rodzinnej atmosferze produkowane są nasze rzeczy. W naszych projektach staramy się zawrzeć prosty i wyraźny styl oraz przekaz. Inspirujemy się naturą.

Skąd pomysł na Hi?

Od samego początku mieliśmy konkretną wizję co do firmy. Zaczęliśmy od idei "Zwolnij, przestań podążać za tłumem i rób to co kochasz". Jest to fundament naszej działalności.Co dokładnie macie na myśli?

Chcemy promować nową jakość życia, gdzie niczego nie musisz robić ani mieć, aby żyć w pełni. Wbrew informacjom, które podaje się społeczeństwu - nowy samochód , nowe mieszkanie, certyfikaty, ani rosnące sumy na koncie nie uczynią Cię szczęśliwym. Mogą jedynie wprowadzić Cię w taką iluzję.

Wszystko czego w życiu potrzebujesz jest już w Tobie i zawsze tam było, by to odkryć trzeba się zatrzymać, wyjść z tłumu, uwolnić się od ograniczających przekonań i pójść własną drogą. To co robimy, nasze projekty, cała idea i motywacja do działania wynika z tych właśnie przekonań. 
A więc Wasze ubrania to nie tylko moda i styl, ale też pewna wizja i przekaz?

Wierzymy, że świat można zmienić na lepsze w bardzo prosty sposób - zatrzymując się, żyjąc tu i teraz, będąc obecnym i świadomym. Marka kierowana jest do ludzi w każdym wieku, idea jest tak uniwersalna, że dotyczy praktycznie każdego, wszyscy mogą się z nią utożsamiać.

W każdej chwili swojego życia, nieważne czy masz 19 czy 85 lat możesz być kim chcesz - odważ się i zacznij tak myśleć! Wszystko zaczyna się w Tobie. 
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: