WYSZUKAJ

Dzień Matki - pomysły na prezent

Opublikowano: 2012-05-20  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Dzień Matki - pomysły na prezent
Dzień Mamy tuż tuż, dlatego przygotowaliśmy dla Was pomysły na prezent last minute dla Waszych ukochanych Mam. Tak to już jest, że mamy kojarzą nam się przede wszystkim z ciepłem domowego ogniska, dbaniem o rodzinę. Dlatego przygotowaliśmy kilka propozycji przedmiotów związanych z domem i dekoracją wnętrza. Pamiętajcie jednak, że każda mama to przede wszystkim kobieta, która lubi ładnie wygądać i powinna także dbać o siebie. Naszym zdaniem najfajniejszy prezent na Dzień Mamy to taki, który sprawi radość przede wszystkim jej samej i nie będzie przypominał o codziennych obowiązkach.

Na zdjęciach kolejno (od lewej do prawej): Filcowa misa, proj. Marmollada; Sówka z wełny, proj. made by gaja; Woreczki podróżne, proj. Metka by Traczka; Brelok do kluczy, proj. elma-kolor; Kolczyki z mozaiki, proj. Dorota Kos; Lusterko z dedykacją, proj. Ewa Mikołajczyk; Broszka ptaszek, proj. Oli cuda i cudaki; Naszyjnik-kołnierzyk, proj. FlowerFelt Design; Broszka filcowa, proj. FlowerFelt Design; Travel set, proj. Ayla Art; Bransoletka ze skóry, proj. kiddo; Bransoletka z perełkami, proj. Mitsu; Półmiski do ryby, proj. begaja.art; Mydelniczka, proj. Vetro; Drewniany kalendarz, proj. ekodizajn; Notes na przepisy, proj. anita się nudzi.

Po więcej pomysłów na prezent na Dzień Matki zapraszamy do DecoBazaar, znajdziecie tam również mnóstwo propozycji na prezenty dla niego oraz dla dziecka.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: