WYSZUKAJ

Duhla - moda na każdy sezon

Opublikowano: 2016-06-03  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Duhla - moda na każdy sezon
Filozofia marki DUHLA łączy się z hasłem No season, No reason w skrócie NN, które jest odpowiedzą, w dużym oczywiście uproszczeniu, na dotychczas stale funkcjonujący podział prezentowanych kolekcji w zależności od sezonu, którego dotyczą czyli: Spring-Summer/SS lub Fall-Winter/FW itp. Dla projektantki taki podział przestaje mieć sens ponieważ już od wielu lat obserwujemy, że w modzie wszystko jest dozwolone - i krzykliwe kolory zimą, i kożuch latem, pod warunkiem, że ktoś w tym kożuchu dobrze się czuje. Czy dziś wiek, płeć pochodzenie nas ogranicza? Jeśli nie, to tym bardziej nie pora roku. To kobieta i jej potrzeby, a przede wszystkim świadomość tego kim chce być i jak żyć, wyznaczają kierunek nie tylko w modzie, ale także w innych branżach. Dziś każdy twórca czy właściciel firmy, w każdej branży, ma świadomość, że musi stale dostarczać nowe produkty, uatrakcyjniać ofertę, a przede wszystkim mieć czas, aby poznać swojego klienta. To jest oczywiste. DUHLA nie chce czekać na tak zwany właściwy „sezonowy” moment, aby zaprezentować Paniom ciekawe rozwiązanie. Przyjęcie takiej filozofii już na początku porządkuje myśli i daje, po prostu, niesamowity komfort pracy - projektantka nie spieszy się, nikogo nie goni i nie porównuje się. Dzięki temu ma czas, aby dopracować projekty oraz czerpać z tego satysfakcję, a jakość, z którą się utożsamia, wymaga czasu. Filozofia NN pozwala osiągnąć to zadowolenie kobiet ponieważ dzięki takiemu podejściu kobiety przez cały rok będą mogły znaleźć dla siebie ciekawą propozycję w momencie kiedy tego faktycznie potrzebują. I to kobiety wyznaczą dalszy kurs rozwoju marki. Filozofia marki Duhla wynika również z obserwacji zmian społecznych, zmian w stylu życia kobiet, ich upodobań, świadomości i potrzeb, gdzie słowa takie jak: zmiana i pośpiech są tak samo wpisane w nasze codzienne życie jak: praca zawodowa i rodzina. Kobiety dziś pełnią funkcje zarządcze, angażują się w wiele pozazawodowych aktywności wynikających z ich pasji, ale także tych wynikających z bycia i życia w rodzinie. Czas tak zwany „wolny” przeplata się z obowiązkami służbowymi, tak, że trudno kobietom jednoznacznie wyznaczyć granice na linii: praca – dom. Projekty DUHLA są odpowiedzą na intensywny styl życia współczesnych kobiet, które bez względu na porę dnia chcą wyglądać wyjątkowo i świeżo. Projektowane są z myślą o kobietach nowoczesnych i zadbanych, ale przede wszystkim takich, które mają naprawdę dużo obowiązków i … dużo podróżują samochodem. Projektantka lubi takie ubrania, które dają dużo możliwości na dobór różnych dodatków i akcesoriów. To zdecydowanie ułatwia życie.Tak projektantka mówi o swoich produktach:

Funkcjonalność i wygoda są jednymi z kryteriów wyboru projektów do wdrożenia, ale nie jedynym. Ja, podobnie jak każda kobieta, chcę wyglądać smukle i świeżo. Żadna promocja, cena, przecena, marka czy nazwisko nie zmusi mnie, abym kupiła coś, w czym po prostu nie będę wyglądać szczupło i… chociaż odrobinę młodziej. Jako kobieta jestem w stanie zaakceptować ubranie, które jest niewygodne, ale nie zaakceptuję stroju, który burzy proporcje ciała i dodaje kilogramów! Myślę, że uważnie przyglądając się sobie samej, proponuję ubrania, które sprzyjają kobiecym sylwetkom czyli sukienki czy spódnice z podwyższoną talią, podkreślaną takimi dodatkami jak kieszenie czy pasek. 

Gdybym miała jednym zdaniem określić czego pragnę dla kobiet to powiedziałabym „ułatwić i uprzyjemnić im życie”.  I myślę, że to już po części mi się udało. Kobiety mogą swobodnie dobierać dodatki i zmieniać się w zależności od pory dnia oraz „celu do którego biegną”. W każdej z tych sytuacji kobieta pokazuje klasę. 


Produkty DUHLA dostępne są tutaj: www.decobazaar.com/duhla

Tagi: duhla, moda

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: