WYSZUKAJ

DIY: wieszak na biżuterię

Opublikowano: 2014-05-19  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze


Gdzie trzymacie swoją biżuterię? Bo ja miałam z tym odwieczny problem, dlatego ten pomysł na wieszak DIY mnie wprost zachwycił. Wieszak jest idealny, bo łatwy i tani do wykonania, a przy tym bardzo efektowny i zmieści całkiem sporo biżuterii. Z resztą jego wielkość możecie dobrać do własnych potrzeb, wybierając odpowiedniej wielkości gałąź. Osobiście mogłabym zagospodarować całe drzewko, jako że praca w DecoBazaar ma to do siebie, że sprzyja zakupom biżuterii.

Ale do rzeczy. Zaczynamy od znalezienia gałęzi o odpowiednim kształcie, którą następnie spryskujemy farbą w sprayu. Kolor dobierzcie według uznania, pięknie będą wyglądać zarówno kolory metaliczne, jak również intensywne barwy takie jak róż albo czerń. Wracając do gałęzi drzewa, wybierając ją zwróćcie uwagę na to czy poszczególne gałązki są wystarczająco mocne, muszą udźwignąć ciężar biżuterii.

Pozwólcie farbie wyschnąć przez kilka godzin, a najlepiej zostawcie ją do wyschnięcia na noc. Następnie mocujemy wieszak do ściany za pomocą kawałków sznurka oraz gwoździ, ewentualnie kołków. Gałąź najlepiej przyczepić do ściany w kilku miejscach pośrodku oraz na końcach.

Gotowe! Teraz zawieście na nim swoją biżuterię i cieszcie się jej widokiem. Na gałązkach możecie powiesić zarówno naszyjniki i bransoletki jak i pierścionki czy nawet kolczyki. Taki sposób przechowywania może spowodować, że biżuteria będzie się bardziej kurzyć, ale z pewnością łatwiej będzie Wam ją znaleźć i posegregować. Moim zdaniem pomysł jest bardzo funkcjonalny i zamierzam go wykorzystać u siebie!

Źródło: www.fashionedible.com/
DIY: wieszak na biżuterię

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: