WYSZUKAJ

ChouChou - między Paryżem, a Nowym Jorkiem

Opublikowano: 2016-07-06  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
ChouChou - między Paryżem, a Nowym Jorkiem
ChouChou [szuszu] nie jest bransoletką. Jest połączeniem „szmatki z gumką recepturką”, ubranym w kobiecy design. ChouChou są tak różnorodne, aby każda kobieta znalazła model, który ją odzwierciedla.

Z pozoru jest to designerska ozdoba, z przeróżnymi dodatkami. Podstawa to francuska, elastyczna aksamitka ozdobiona motywem "ukręconym" z jedwabnych wstążek. ChouChou ma pełną gamę smaków i emocji. Zaczyna się od ultra kobiecych, różowo - czarnych rozetek, poprzez minimalistyczne modele z metalowym dodatkiem przyczepionym na czerwonej nitce kabały, aż po trupie czaszki, wysadzane kryształami. Od totalnego minimalizmu po ekstrawagancki przepych. A to wszystko po to, by ChouChou było niemożliwe do przeoczenia.To "zaczepne" zewnętrze ma wiecznie przypominać o tym, co jest wewnątrz aksamitki. Jest tam ręcznie wpisane marzenie albo cel życiowy, do którego wytrwale dąży się każdego dnia. ChouChou nie jest tylko designerskim dodatkiem z wpisem. Ono ma swoją filozofię i misję. Ono jest jak prywatny trener, który nieustannie motywuje do realizacji marzeń. Pilnuje, by w ferworze codzienności nie zapomnieć tego, czego się pragnie i do czego dąży. Dla jego twórczyni, ChouChou jest pomostem pomiędzy Paryżem, a Nowym Jorkiem:
 
Pracując w „miejscu, za które milion osób dałoby się zabić” w Paryżu, marzyłam o tym, by spróbować swoich sił za oceanem. Nigdy absolutnie nie ukrywałam swojego marzenia, wręcz przeciwnie, mówiłam je głośno i wyraźnie, przy każdej nadarzającej się okazji, jakbym wierzyła, że to jest magiczne zaklęcie, które jeśli wypowiem wystarczająco głośno i wystarczająco wiele razy, to się spełni. Tak też się stało - życie dało mi szanse. Pojawiła się możliwość przeniesienia do Nowego Jorku. Znalazłam się u Coach, która za pomocą metody treningowej prowadzonej na bazie szmatki i gumki recepturki pomogła mi zrealizować marzenie.

ChouChou można nabyć tutaj: www.decobazaar.com/chouchou


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: