WYSZUKAJ

Betonowe lampy Galaeria Factory

Opublikowano: 2017-01-19  |  Kategoria: Design  |   Komentarze
Betonowe lampy Galaeria Factory
Lampy betonowe Galaeria Factory to wyjątkowe ozdoby nowoczesnego wnętrza, które sprawią, że dom lub mieszkanie nabierze charakteru. Lampy wykonane są z najwyższej jakości specjalistycznej mieszanki betonu architektonicznego. Jego wybarwienie uzyskuje się w 100% z naturalnych komponentów, bez dodatku sztucznych barwników, a specjalny sposób ich wykonania pozwala na uzyskanie wyjątkowej porowatości eksponującej naturalne piękno materiału, jakim jest beton. 

Całość dopełniają metalowe elementy wykonane i zabezpieczone farbą bądź lakierem nakładanym proszkowo. Każda lampa w całości wykonana jest ręcznie i pomimo powtarzalnej produkcji stanowi rękodzieło. Wśród betonowych lamp Galaeria Factory znajdują się 3 kolekcje:

LEVELS, nawiązująca swą formą do wielopoziomowych fabryk, to unikalna na rynku oświetlenia możliwość pełnego dopasowania projektu do swoich potrzeb i upodobań.

ROCKET to lampy betonowe kloszowe, która swoją formą i odpowiednio dobraną żarówką, nawiązuje do motywu startującej rakiety.

VULCANO to lampy betonowe kloszowa, swoim kształtem i fakturą nawiązuje do wulkanu i zastygniętej na nim lawy. 

Galaeria Factory to manufaktura zrzeszająca wyjątkowych projektantów i artystów. Produkty wykonywane są ręcznie, przy użyciu najlepszych, szlachetnych i sprawdzonych materiałów, dzieła artystyczne pokazywane są w najlepszych galeriach całego świata. 

Lampy dostępne są tutaj: www.decobazaar.com/galaeria-factory


PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: