WYSZUKAJ

5 lat minęło...!!

Opublikowano: 2010-07-01  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
5 lat minęło...!!
Jest nam bardzo miło ogłosić, że w tym miesiącu galeria DecoBazaar obchodzi 5-te urodziny. W lipcu 2005 roku uruchomiliśmy stronę galerii. Od tego czasu wiele się zmieniło, w galerii przybyło projektantów, klientów, DecoBazaar wielokrotnie gościł na łamach prasy. My natomiast, mogliśmy poznać wiele wspaniałych osób. Wielu twórców współpracuje z nami od samego początku, mamy też wiernych, wieloletnich już klientów. Dziś chcemy wszystkim bardzo podziękować za te 5 wspólnych lat.

Z okazji 5-lecia przygotowaliśmy dla Was niespodziankę: 5% rabatu na jednorazowe, nieograniczone ilościowo ani wartościowo zakupy. Szczegóły promocji znajdziecie tutaj.. Zapraszamy na zakupy!

To nie koniec niespodzianek. W lipcu wszystko kręci się wokół cyfry 5, dlatego w ciągu tego miesiąca odbędzie się aż 5 konkursów z nagrodami. Kilka z nich będzie skierowanych do użytkowników Facebook'a oraz NK, dlatego zachęcamy Was do zapisania się do naszych profili. Wszystkie konkursy będziemy na bieżąco ogłaszać poniżej. Pierwszy konkurs już niebawem.

03.07.2010
Pierwszy konkurs: dodaj zdjęcie rzeczy kupionej na DecoBazaar i wygraj zakupy w naszej galerii za 200 zł. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

12.07.2010
Drugi konkurs: stwórz własną stylizację, wykorzystując do tego celu rzeczy znalezione na DecoBazaar i wygraj zakupy w naszej galerii za 150 zł. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

15.07.2010
Trzeci konkurs:: zostań fanem DecoBazaar na Facebooku, dodaj komentarz pod wpisem opisującym konkurs i wygraj sukienkę od Kasi Zapały. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

26.07.2010
Czwarty konkurs:: tym razem dla Twórców. Opowiedz swoją historię, jak to się zaczęło? Do wygrania album "Art Now vol 2" wydawnictwa Tachen. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

30.07.2010
Piąty konkurs:: test z wiedzy o galerii DecoBazaar. Odpowiedz poprawnie na 5 pytań dotyczących galerii i wygraj torbę Purol Design. Szczegóły konkursu znajdziesz tutaj.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: