WYSZUKAJ

Życie w żarówce

Opublikowano: 2013-02-26  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Życie w żarówce
Czy wewnątrz żarówki da się posadzić drzewo albo wychodować miniaturowego kurczaka? Oczywiście że tak! Adrian Limani modyfikując genetycznie różne rzeczy, łączy sztukę z nauką. Odniósł na tym polu już wiele sukcesów, a w tym roku ma nawet szansę na Nagrodę Nobla.

To wszystko co napisałem, to oczywiście żart :-) Adrian manipulując cyfrowo kilkoma zdjęciami tworzy abstrakcyjne prace, przedstawiające różne rzeczy zamknięte w żarówce. Opanował tę sztukę do perfekcji, ponieważ zdjęcia są bardzo fotorealistyczne. Mi osobiście kojarzą się ze szklanymi kulami ze sztucznym śniegiem.

21-letni fotograf mówi:

Dla mnie fotografowanie jest sztuką obserwacji. Znajdywaniem czegoś interesującego w zwykłych miejscach. Uświadomiłem sobie, że nie ma to związku z tym co widzimy, ale z tym w jaki sposób to widzimy. Bycie dobrym fotografem wymaga dużej wyobraźni. Bycie malarzem jest o tyle prostsze, że możesz wymyślać rzeczy. Na zdjęciach jednak wszystko jest takie zwyczajne. Zauważenie czegoś niezwykłego wymaga długich obserwacji.PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: