WYSZUKAJ

Zestaw na wypadek końca świata

Opublikowano: 2012-05-09  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Zestaw na wypadek końca świata
Jeśli koniec świata ma rzeczywiście nastąpić w tym roku lepiej być przygotowanym i zaopatrzyć się w najpotrzebniejsze rzeczy gdyby udało nam się cudownie ocaleć:) Najpotrzebniejsze, ale także ładne i z klasą! MENOSUNOCEROUNO- kolektyw meksykańskich designerów stojący za projektem JUST IN CASE - zestawu który pozwoliłby przeżyć po apokalipsie, wyszli pewnie właśnie z takiego założenia tworząc swój projekt - jest estetyczny, ale i niepozbawiony odrobiny ironii i poczucia humoru.

Poniżej  przedstawiamy opis poszczególnych przedmiotów znajdujących się w puełku JUST IN CASE:

1. Chocolate Abuelita - ciemna czekolada z cynamonem oraz ponad 70-letnią tradycją w jej wytwarzaniu. Ten klasyczny przysmak pozwoli Ci poczuć się dobrze pomimo niesprzyjających okoliczności!2. Domestica Yellow Notebook - klasyczny design produkcji Monterrey. Opowiedz swoją historię - napisz lub narysuj, albo użyj jako podpałki!

3. Simple Knife - prosty, podręczny design. Małe narzędzie niezbędne do polowania na zwierzęta ale i do obrony przed zombie!

4. 40 Emergency Black Matches - rozpal ogień, ogrzej się, oświetl sobie drogę. Czerń jest piękna.

5. Xtabentun D'aristi - oryginalny likier Majów z Casa D'aristi na Jukatanie. Poczuj się jak za starych, dobrych czasów!

6. Basic Water - pij rozważnie, na jednym litrze wody możesz przeżyć nawet dziesięć dni!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: