WYSZUKAJ

Wyjątkowe torebki SUI

Opublikowano: 2017-09-20  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Wyjątkowe torebki SUI
SUI to nowa marka ręcznie wykonywanych, eleganckich torebek. Każdy z modeli tworzony jest ręcznie, z najlepszych materiałów takich jak jedwab, adamaszek czy aksamit.

Twórczyni SUI o sobie:

Jestem Chinką, od lat mieszkam w Polsce. Z myślą o mojej córce stworzyłam markę SUI, chcę w ten sposób nie tylko dbać o tożsamość narodową swojego dziecka, ale i przekonywać Polaków, że chiński produkt nie musi być niegustownym „kiczem” czy psującym się „bublem”. SUI to nowa marka ręcznie szytych, eleganckich torebek wizytowych. Każda torebka to oryginalne chińskie rękodzieło tworzone z wielką dbałością i należytą starannością. Uszyta jest w misterny sposób z takich materiałów, jak adamaszek, jedwab lub aksamit oraz ozdobiona orientalnymi detalami. Taka torebka to coś więcej niż tylko modny dodatek, ale symbol elegancji i klasy.

Moja pracownia znajduje się w Chinach, utalentowanych ludzi poznałam podczas podróży po Chinach z moją córką.  Z nimi wspólnie otworzyliśmy swoją pracownię i tworzymy torby z elementami orientalnymi. Chcę w ten sposób przekazać wartości i mądrości, które cechują tradycyjną chińską kulturę i tradycję i które, w znacznym stopniu odbiegają od obiegowych opinii związanych z moim krajem.


Torebki SUI dostępne są tutaj: www.decobazaar.com/sui
Tagi: sui, torebki, chiny

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: