WYSZUKAJ

Summer Mungo Fair

Opublikowano: 2014-06-30  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Agencja Magnetic Group wraz z marką Mungo zapraszają na letnią edycję Targów – Summer Mungo Fair, która odbędzie się w dniach 11/12/13 lipca. Tym razem wydarzenie odbędzie się w wyjątkowej lokalizacji – Plac Zdrojowy przy sopockim Molo, gdzie swe projekty, produkty, usługi i wyroby zaprezentują artyści, marki, sklepy, projektancji, rękodzielnicy, producenci i restauratorzy z następujących dziedzin: moda, design, kosmetyki, handmade oraz żywność ekologiczna i orientalna.

Uczestnicy wydarzenia będą mieli okazję wziąć udział w warsztatach i pokazach z dziedzin takich jak projektowanie, rękodzieło, moda, czy gotowanie. Będą mogli podziwiać najnowsze kolekcje popularnych oraz młodych marek odzieżowych, a taże ich stylizacje w trakcie pokazów mody. Najmłodsi również nie będą się nudzić. Zaplanowano dla nich gry, warsztaty i animacje. W tym czasie dorośli będa mogli wziąć udział w niecodziennym turnieju szachowym, poszerzyć swą wiedzę na temat ekologii, zdrowego trybu życia, czy stworzyć nową dietę pod okiem doświadczonego dietetyka. Przede wszystkim będzie to okazja do nawiązania relacji biznesowych z wystawcami oraz do oryginalnych zakupów, skosztowania wyśmienitych, zdrowych potraw i napojów w specjalnie przygotowanej strefie chill-out. 

Organizator zabał także o oprawę artystyczną wydarzenia, w trakcie Targów będzie można zobaczyć i usłyszeć występy popularnej grupy Me Myself & I, której członkowie poprowadzą także warsztaty beatboxu. 

Są to targi, które są przeciwwagą dla konsumpcyjnego stylu życia, podczas których będzie okazja aby zwolnić obroty dnia codziennego. Celem organizatorów jest zaprezentowanie jak najwiekszej liczbie odbiorców tego, co dobre w zyciu, czyli alternatywnych form wytwórstwa, sztuki, mody, designu oraz zdrowego odżywiania, ekologicznych kosmetyków, potraw i produktów.. Nie spędzajcie dni w galeriach handlowych, spędźcie je aktywnie, ekologicznie i alternatywnie na Targach Summer Mungo Fair, bo warto!

Organizator ma dla was także konkurs! Jest to konkurs dla młodych muzyków i wokalistów/ek, w którym nagrodą będzie mozliwość występów w trakcie targów, gdzie z całą pewnością nie zabraknie odbiorców nowych talentów. Nigdy nie wiadomo, może zagracie przed wydawcą waszej pierwszej płyty.  Jeśli masz w sobie to coś, umiesz śpiewać, komponować lub grasz na oryginalnym instrumencie, twój sposób gry jest unikalny, a przede wszystkim robisz to z  pasją, właśnie Ciebie szukamy! Wystarczy, że prześlesz próbkę swoich umiejętności w formie pliku mp3, czy też link do klipu lub nagrania na adres mailowy: konkurs@magneticgroup.pl, a możesz otrzymać szansę występu w jednym najbardziej atrakcyjnych miejsc wakacyjnych w Polsce. 

Style muzyczne, które będą brane pod uwagę w konkursie: soul, jazz, blues, rhythm'n'blues, blue grass, funk, electro, reggae, ska, alternatywny rock, downtempo, lo-fi. Zależy nam na minimalstycznych występach, a więc pamietajcie, że w tym wypadku mniej będzie oznaczało więcej.

Co was czeka w trakcie Targów Summer Mungo Fair:

Moda Autorska 
Najnowsze kolekcje uznanych projektanów i nowych marek. Stylizacje, pokazy mody, warsztaty 

Design 
Grafika, wnętrza, biżuteria, wyposażenie domu, meble eventowe, produkty użytkowe, i więcej.

Handmade
Unikalne rękodzieło od zabawek, przez biżuterię, poduszki, krawaty, muchy, elementy wystroju wnętrz, czapki, odzież, ceramikę, kartki, dodatki i wiele innych gadżetów. Warsztaty, pokazy i więcej.

Eko żywność
Zdrowa żywnośc w wielu formach i odmianach. Żywność od lokalnych producentów, foodtracki oraz restauracje z kuchnią świata, slow food, pokazy i warsztaty gotowania, porady dietetyka, etc

Kosmetyki
Kosmetyki wytwarzane z naturalnych produktów, warsztaty, pokazy, salon kosmetyczny gdzie będziecie mogli zrobić menicure, makijarz, wystylizować fryzurę.

Muzyka
Podczas Targów spodziewajcie się dobrej muzyki, przede wszystkim występów popularnej grupy Me Myself & I, ale także brzmień soul, electro, jazz, blues, reggae, rhythm'n'blues, funk, alternatywny rock, lo-fi, downtempo i więcej. 

Termin
Summer Mungo Fair rusza 11 lipca o godzinie 10:00 i trwać będzie trzy dni do 13 lipca, godzina 21:00.

Lokalizacja
Plac Zdrojowy przy Molo, Sopot

Wejście jest bezpłatne

Wydarzenie na Facebooku: https://www.facebook.com/events/662850703789681/

Organizatorzy
Magnetic Group oraz Mungo

Więcej informacji: www.magneticgroup.plwww.facebook.com/madeinmungo
Summer Mungo Fair

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: