WYSZUKAJ

Otwarcie showroomu Nubee

Opublikowano: 2014-04-18  |  Autor: Basia  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Otwarcie showroomu Nubee
Mamy dobrą wiadomość dla fanów ubrań Nubee. W sobotę, 12 kwietnia oficjalnie otworzyły się drzwi do pierwszego showroomu tej łódzkiej marki. Na ulicy Piotrkowskiej 112 w Łodzi pojawiło się tym samym nowe miejsce, gdzie obcować można z polską modą. Do tej pory ubrania marki można było kupić przez internet albo podczas targów organizowanych w Warszawie i innych dużych miastach w Polsce. Klienci DecoBazaaru z pewnością dobrze kojarzą charakterystyczne, luźne bluzy i płaszcze zwane "ciałozakrywaczami", które stały się znakiem rozpoznawczym marki. Od soboty Łodzianki (i nie tylko) będą miały okazję zobaczyć i przymierzyć je na żywo. Nie tylko ubrania stanowią jednak o charakterze tego miejsca – oprócz mody, we wnętrzu funkcjonuje także klubokawiarnia i galeria.

Marka Nubbe otrzymała lokal w pasażu Schillera w ramach konkursu „Lokale dla kreatywnych” organizowanego przez magistrat. Szeroko rozumiana działalność artystyczna w przypadku marki to połączenie showroomu z galerią sztuk wizualnych i klubokawiarnią. Te trzy sfery przenikają się i sprawiają, że niewielka przestrzeń tętni życiem i zachęca nie tylko do zakupów, ale również spotkań towarzyskich. Tak było także podczas otwarcia. Białe balony wskazywały miejsce, w którym powstał showroom. Na przybyłych gości czekały słodkości i napoje oraz wieszaki pełne oryginalnych bluz, niebanalnych płaszczy z różnorodnych materiałów, sukienek, spodni i spódnic. Wśród tkanin królowały piękne dzianiny, kolorowe i dostępne w najnowszej kolekcji czarno-białe tkaniny żakardowe oraz ciepłe wełny. Nie zabrakło klasyki, od której marka zaczęła swoje funkcjonowanie, czyli ciałozakrywaczy wyposażonych w jedyne w swoim rodzaju kolorowe opaski, które pozwalają, w sposób kreatywny, dopiąć ubranie na ostatni guzik.

W strefie pop up pokazywane będą ubrania zaprzyjaźnionych marek. Podczas wieczoru otwarcia zaprezentowana została tam marka REDI – z nową kolekcją S/S 014 pod hasłem „Back to my roots” stworzoną pod wpływem muzyki reggae i zainspirowaną Karaibami. Na wieszakach można było znaleźć ubrania w wygodnych formach i krzykliwych deseniach, które są cechą charakterystyczną nowej kolekcji marki.Na ścianach showroomu prezentowana jest galeria prac absolwentki Akademii Sztuk Pięknych w Łodzi Klary Cichej pt. „SF”. Pastelowe kolory podłużnych obrazów młodej artystki idealnie komponują się z nieco surowym i nowoczesnym wnętrzem showroomu. 

Przed marką nowe wyzwania, ale twórczyni Nubee – Natalia Miziołek jest na nie gotowa. Po nowe, krótkie i limitowane kolekcje zaprasza już nie tylko do Internetu, ale również i przede wszystkim do showroomu, gdzie oprócz zakupu sukienki czy płaszcza, można napić się dobrej kawy i obcować ze sztuką. 

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

Rexcraft - marka dla współczesnych mężczyzn

Współcześni mężczyźni coraz większą wagę przywiązują do swojego wyglądu oraz wizerunku. Po...

Lanti, moda dla niebanalnych kobiet

Lanti to polska marka modowa. To wygodne, niezobowiązujące kroje, proste linie i spój...

KOMENTARZE: