WYSZUKAJ

Nasz Showroom we Wrocławiu

Opublikowano: 2011-11-29  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Nasz Showroom we Wrocławiu

Z radością informujemy, że 10 grudnia, w sobotę, otwarty zostanie oficjalny showroom naszej galerii, w centrum Wrocławia. Na otwarcie zapraszamy wszystkich, którzy chcieliby zobaczyć na żywo prace młodych, polskich projektantów, do tej pory dostępne tylko przez internet. Mamy dla Was same piękne przedmioty, od ceramiki, przez biżuterię, po ubrania i dodatki modowe. Z okazji otwarcia szykujemy też trochę niespodzianek.

Na swoją siedzibę wybraliśmy parter pięknej, XIX wiecznej kamienicy, która znajduje się w sercu dzielnicy Nadodrze. To tutaj tętni artystyczne życie Wrocławia, powstają galerie, pracownie i przeróżne inicjatywy kulturalne. Możecie do nas łatwo trafić z okolic Rynku, wychodząc ze Starego Miasta przez Bramę Uniwersytecką. Stąd już tylko 5 minut do nas.

Chcemy, aby nasza przestrzeń łączyła różnorodne funkcje, dlatego oprócz prezentowania prac artystów, będziemy promować twórcze spędzanie wolnego czasu, poprzez organizację handmejdowych warsztatów i spotkań z projektantami. Na terenie galerii znajdzie się dodatkowo mini-księgarnia z bogatą ofertą książek i albumów o sztuce, designie i modzie.

Więcej informacji o wydarzeniu znajdziecie tutaj oraz na Facebooku. A już niebawem zdradzimy Wam więcej szczegółów z remontu oraz przygotowań do otwarcia.

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: