WYSZUKAJ

Napkin Sketchbook - noś przy sobie wszystkie pomysły

Opublikowano: 2014-08-19  |  Kategoria: Design  |   Komentarze
Napkin Sketchbook - noś przy sobie wszystkie pomysły
Z pewnością i Wam zdarzyło się wpaść na genialny pomysł podczas wizyty w knajpie albo kawiarni. Rozmowa z przyjaciółmi oraz przebywanie wśród ludzi sprzyjają kreatywności. Najczęściej jedynym kawałkiem papieru jaki mamy wtedy pod ręką są serwetki i to właśnie na nich zapisywane lub rysowane są te rewolucyjne odkrycia. 

Jest coś wyjątkowego w serwetkach, co sprawia, że chętnie zapisujemy na nich spontaniczne pomysły. Może to fakt, że są mniej "zobowiązujące", nie stresują tak jak zupełnie nowy, pusty notes. Jeśli stwierdzimy, że zapisane pomysły nie mają sensu to po prostu wyrzucamy serwetkę. W końcu to tylko serwetka, prawda?

Właśnie to zainspirowało projektantów z Baum-Kuchen do stworzenia skórzanego etui na serwetki, w którym można przechowywać zarówno czyste jak i zapisane serwetki. Etui wykonane jest z naturalnej, surowej skóry, która z czasem zmienia odcień pod wpływem światła, co doda mu patyny. Posiada także uchwyt na marker Sharpie, który to najlepiej nadaje się do pisania po serwetkach :) PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: