WYSZUKAJ

More'moi - modnie i kolorowo!

Opublikowano: 2015-12-15  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
More'moi - modnie i kolorowo!
​MORE'MOI to odzieżowa marka dedykowaną kobietom, które chciałyby wyrazić siebie poprzez modę. Projekty marki charakteryzują się świeżością i niebanalnym tonem. Inspirację dla produktów MORE'MOI stanowią nadchodzące modowe trendy, a końcowy efekt odbiega od tego, co można znaleźć na półkach popularnych "sieciówek".  

Ubrania MORE'MOI można z łatwością łączyć w różnych stylizacjach na każdą okazję dzięki temu, że są bardzo uniwersalne, a zarazem wyraziste. Ubrania marki zdobią autorskie grafiki wykonane przez projektanta. Część wzorów jest malowana ręcznie, dzięki czemu dany produkt jest unikalny i wyjątkowy.

Odzież powstaje w całości w Polsce, od projektu graficznego, poprzez projekt formy, druk oraz szycie. Jakość ubrań jest bardzo ważna, a twórcom marki zależy na tym, żeby klient otrzymał produkt w najwyższym gatunku. Samodzielnie kontrolują wszystkie etapy produkcji - sprawdzają czy nadruk jest wykonany prawidłowo, czy szycie jest realizowane solidnie. Nadruk grafik wykonany jest za pomocą tuszy szwajcarskich, które posiadają odpowiednie atesty i są bezpieczne dla skóry. 

Zapraszamy na zakupy - www.decobazaar.com/moremoi

Tagi: moremoi, ubrania, moda

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: