WYSZUKAJ

Mamabu

Opublikowano: 2012-12-04  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze


Dziś chciałabym Wam polecić stronę, którą odkryłam niedawno. Mamabu to miejsce stworzone przez trzy kobiety, zafascynowane światem dzieci i macierzyństwem. Coś na kształt bloga, przewodnika i informatora w jednym. Znajdziecie tam informacje o najciekawszych miejscach, produktach, wydawnictwach i sklepach dla dzieci oraz rodziców na polskim rynku. Dziewczyny promują świadome i kreatywne rodzicielstwo. Szukają innowacyjnych rozwiązań, testują produkty i wspierają ciekawe akcje dla dzieci.

To co mnie urzekło na tej stronie, to nacisk na jakość i oryginalny design prezentowanych miejsc czy produktów. Dzięki temu Mamabu jest idealnym przewodnikiem dla nowoczesnych i twórczo podchodzących do życia Mam i Tatusiów oraz ich maluchów.

Ekipa Mamabu to Kasia, Nina i Dominika. Dwie z nich są już mamami i poznały wszystkie uroki macierzyństwa, a Trzecia do tej roli się przygotowuje. To pozwala im patrzeć na dziecięcy i rodzicielski świat z różnych perspektyw.

Oto co autorki mają do powiedzenia o genezie Mamabu: "Próbując zebrać informacje na temat tego, co nasz krajowy rynek ma do zaoferowania rodzicom i maluchom, spędziłyśmy wiele godzin w sieci na poszukiwaniu niebanalnych produktów i miejsc. Okazało się, że jest ich zatrzęsienie, ale żeby znaleźć coś pomysłowego i inspirującego, najlepiej byłoby nie odchodzić od komputera przez kilka dni, na co zazwyczaj zabiegani i zapracowani rodzice nie mają po prostu czasu. Doszłyśmy do wniosku, że trzeba jakoś okiełznać ten chaos i tak powstało Mamabu" A my się bardzo cieszymy, że powstało takie miejsce i na pewno będziemy tam często zaglądać, co również Wam polecamy!
Mamabu

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: