WYSZUKAJ

Lanti, moda dla niebanalnych kobiet

Opublikowano: 2017-01-16  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
Lanti, moda dla niebanalnych kobiet
Lanti to polska marka modowa. To wygodne, niezobowiązujące kroje, proste linie i spójna kolorystyka, po prostu piękna wygoda. Propozycja dla kreatywnych, niebanalnych kobiet, które w każdej dziedzinie życia dbają o harmonię. Miejski charakter sukienek, bluz i kardiganów Lanti sprawia, że sprawdzają się zarówno przy biurku, za kierownicą, jak i na spacerze po mieście.

Nazwę Lanti zainspirowało słowo "ribelanti", w języku esperanto oznaczające buntowniczkę, kobietę łamiącą schematy. Twórcy marki od początku chcieli, by taka właśnie była ich klientka - niezależna, nie dająca się zamknąć w stereotypach, patrząca na modę i życie z dystansem.

Oto co twórcy mówią o swojej pracy:

Do trendów w Lanti podchodzimy na poważnie. Ciężko pracujemy, spędzamy godziny w studio projektowym, a potem w szwalni, żebyś Ty mogła po prostu nosić modne i komfortowe ubrania, które towarzyszyć Ci będą przez wiele sezonów. To nad formą naszych ubrań spędzamy najwięcej czasu w studio projektowym. Godziny szkicowania, poprawiania, konsultacji kończą się stworzeniem prototypu. Każda rzecz jest przez nas osobiście testowana przed wprowadzeniem do kolekcji. 

Na rynku jest dostępna szeroka gama mieszanek syntetycznych najwyższej jakości, które swój piękny wygląd i fantastyczne właściwości zachowują na długo. To właśnie po nie sięgamy. Jesteśmy niezmiernie dumni z wykończenia naszych produktów, które jest najczęściej chwalonym przez nasze klientki aspektem. W Lanti wierzymy, że liczy się nie tylko to, co widać na pierwszy rzut oka, liczy się wnętrze. To właśnie takie detale jak idealne obszycie czy lamówka sprawiają, że rzeczy wyjątkowe wyróżniają się na tle tych zwyczajnych. 


Produkty Lanti dostępne są tutaj: http://www.decobazaar.com/lanti

Tagi: lanti, moda, styl

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: