WYSZUKAJ

LAMAMA - czapencje, kominy i dużo radości!

Opublikowano: 2013-04-22  |  Kategoria: Moda+Styl  |   Komentarze
LAMAMA to przede wszystkim wygoda i funkcjonalność, jak opisuje swój autorski projekt Monika - z wykształcenia geodeta, a prywatnie mama i projektantka niebanalnych i pełnych kolorów akcesoriów dla dzieci i dorosłych.

Napisz o swoich pracach. Jak zaczęła się Twoja przygoda z projektowaniem?

Cały czas miałam wewnętrzną potrzebę aby coś tworzyć, odkąd pamiętam zawsze chciałam nauczyć się szyć. Ale zawsze czasu za mało, zawsze inne pilniejsze sprawy, zawsze coś stawało na przeszkodzie...Aż w momencie zajścia w ciążę zwolniłam, maszynę kupiłam, kursy szycia odrobiłam i się zaczęło. Najpierw dla swojego, jeszcze wtedy nienarodzonego syna, coś uszyłam, bo zawsze w sklepie jakiegoś koloru brakowało, bo chciałam aby miał coś co zrobiłam sama. No i wtedy już do całej masy pomysłów w mojej głowie, dobijały nowe i nowe i nowe i tak naprawdę większość z nich dopiero czeka na realizację.

Co Cię inspiruje?

Moją inspiracją jest potrzeba, zazwyczaj chcę stworzyć to, czego mi brakuje, tak jak z kominkami dla dzieci, które oferuję. Po prostu brakowało mi czegoś takiego, uszyłam, sprawdziło się u mnie i u znajomych i już zostało.. Codzienność jest moją inspiracją, jako młoda matka cenię sobie wygodę i funkcjonalność.

Jak wygląda u Ciebie proces twórczy: od pomysłu do realizacji?

Zapala się żarówka z nowym pomysłem, a potem myślę i myślę i czasami wymyślę jak go zrealizować, czasami nie. Niestety, póki co, większość z moich pomysłów nie zostaje zrealizowana.. z braku czasu zazwyczaj. Mój mały synek rośnie szybko i potrzebuje coraz więcej uwagi, a projekt Lamama urodził się wraz z nim można powiedzieć, z tą różnicą że to dla syna poświęcam całe dnie, a noce dla Lamama:)Czy tworząc swoje prace masz na uwadze jakiś konkretny typ odbiorcy? Czy myślisz o tym kto stanie się właścicielem Twoich prac?

Tak naprawdę myślę, że moje rzeczy są dla każdego, i dla osoby w każdym wieku.

Jakie masz plany na przyszłość związane z projektowaniem?

Docelowo chciałabym szyć głównie dla dzieciaków, ale dla dorosłych również, zobaczymy jak rozwinie się mój projekt. Na wiosnę zapowiadam duuużo nowości.. już się szyją:)LAMAMA - czapencje, kominy i dużo radości!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: