WYSZUKAJ

Kotbury i jego szydełkowe dzieła

Opublikowano: 2014-05-13  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Kotbury i jego szydełkowe dzieła
Za każdym razem jak widzę prace Ani z pracowni Kotbury, mam skojarzenia z babcinymi wyrobami, w pozytywnym tego słowa znaczeniu. Pledy i poduszki nawiązują do stylistyki wiejskich chatek i stylu retro. Ale towarzyszy im też powiew niesamowitej świeżości. To za sprawą nowoczesnych zestawień barw, kolory są zawsze perfekcyjnie dobrane do siebie. Te szydełkowe wyroby doskonale będą prezentować się nawet w nowoczesnym wnętrzu, nadając mu eklektyzmu.
Ani przygoda z szydełkowaniem zaczęła się jeszcze w dzieciństwie. I o dziwo nie pod okiem babci, ale starszej siostry, tworzyła pierwsze łańcuszki na szydełku. Rękodzieło w najróżniejszej formie, towarzyszyło jej zawsze, a do tej pasji wróciła po latach, znajdując dla niej praktyczne zastosowanie. Jesteśmy jej za to bardzo wdzięczni, bo nie wyobrażamy sobie działu Dom w DecoBazaar bez jej cudownych, szydełkowych dodatków.

W ofercie pracowni Kotbury możecie znaleźć nie tylko pledy i poduszki, ale także mniejsze, wełniane  i bardzo uzytkowe dodatki. Na przykład łapki do chwytania gorących garnków albo poduszeczki na igły.Niedawno Kotbury obchodził drugie urodziny. Nie mogło oczywiście zabraknąć tortu wykonanego ręcznie na szydełku ;)

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: