WYSZUKAJ

Kiedyś i dziś!

Opublikowano: 2014-02-11  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Zdjęcia z dzieciństwa wywołują w człowieku wiele emocji. Wspomnienia nagle wracają, często oglądanie starych zdjęć skłania nas do ważnych przemyśleń i podsumowań. A gdyby tak spróbować odtworzyć chwile ze zdjęć?

Takiego wyzwania podjęło się dwóch braci o nazwisku Luxton. Do sprawy podeszli bardzo poważnie. Zauważcie, że na zdjęciach zadbano nawet o drobne szczegóły, takie jak wzór zasłonki, kolor pościeli czy strój. To wszystko zostało bardzo misternie dobrane. Widać, że niektóre ze zdjęć zostały zrobione dokładnie w tych samych miejscach. Oczywiście upływu czasu nie da się zupełnie ukryć, ale musicie przyznać, że wyszło im to nieźle.

Te zdjęcia skłoniły mnie do rozmyślań nad tym jak bardzo spontaniczni i niczym nieskrępowani jesteśmy w dzieciństwie. I jak bardzo później ta spontaniczność z nas ucieka. Pewne zachowania dorosłemu nie przystroją, nawet odrobina szaleństwa u dorosłego postrzegana jest przez otoczenie jako przejaw braku psychicznej równowagi. Szkoda, że tak to działa, bo efekt może być taki, że kiedyś każdy z nas, przeglądając stare zdjęcia stwierdzi, że naprawdę szczęśliwy był tylko jako dziecko.


 
Kiedyś i dziś!

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: