WYSZUKAJ

Fleszowisko - czyli Hultaje na czerwonym dywanie

Opublikowano: 2013-08-29  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Fleszowisko - czyli Hultaje na czerwonym dywanie
Kiedy: Niedziela, 8 września 2013 r., godz. 16.00
Gdzie: Klubokawiarnia Kicia Kocia, Warszawa, ul. Garibaldiego 5a

Projektowy Dom Mody Hultaj Polski, Klubokawiarnia Kicia Kocia oraz Fundacja Miejsce Kreatywne zapraszają na „Fleszowisko – czyli Hultaje na Czerwonym Dywanie”. Wydarzenie - w kreatywny sposób łączące modę, blask fleszy i teatr z dobrą zabawą dla każdego - odbędzie się 8 września 2013 roku w warszawskiej Klubokawiarni Kicia Kocia. Start o godzinie 16, wstęp wolny. 

Fleszowisko to efekt współpracy kreatywnej Projektowego Domu Mody Hultaj Polski, Klubokawiarni Kicia Kocia oraz Fundacji Miejsce Kreatywne. W blasku fleszy zaprezentować się będą mogli zarówno duzi, jak i mali uczestnicy wydarzenia, korzystając wcześniej ze specjalnie przygotowanych miejsc do stylizacji fryzur, makijażu i paznokci. Goście będą mogli przymierzyć i zakupić ciuchy Hultaja Polskiego, a w doborze stylizacji pomogą autorki bloga Crazy J&Z, skupiającego się na modzie dziecięcej. Efekty będzie można uwiecznić w trakcie profesjonalnej sesji zdjęciowej oraz zobaczyć na pokazie mody, podczas którego każdy będzie mógł zaprezentować się na czerwonym dywanie. Goście będą mogli skorzystać z masażu dłoni na stoisku ze świecami firmy Biosensual, dobrać kosmetyki Wise Care, zrozumieć zasady zdrowego żywienia podczas zabawy w Kreatywną Lodówkę oraz skorzystać z zaproszenia do SPA. Imprezę poprowadzą dwaj młodzi aktorzy – Krzysztof Brzazgoń, związany z Teatrem Dramatycznym, oraz Marcin Gaweł, grający w Teatrze Nowym w Zabrzu. 

Inicjatorem zabawy jest Hultaj Polski - wyjątkowy dom mody, który tworzy swoje kolekcje zarówno dla dzieci, jak i dorosłych. Hultaj Polski stawia na oryginalność, wygodę i artystyczne podejście do formy. Jest to możliwe dzięki założycielce Hultaja – Ance Jankowskiej, choreografce, reżyserce i twórczyni wielu międzynarodowych spektakli teatralnych. Wyjątkowe jest także miejsce spotkania, czyli Klubokawiarnia Kicia Kocia na warszawskim Grochowie, będące stylistycznym spadkobiercą Mirona Białoszewskiego, wybitnego poety, prozaika, dramatopisarza i aktora teatralnego. 

Spoiwem wydarzenia jest Fundacja Miejsce Kreatywne, która powstała, by pomóc rozwijać kreatywność u ludzi dorosłych i dzieci. Twórcą Fundacji Miejsce Kreatywne jest Katarzyna Litwiniak. Przez 20 lat pracowała w świecie profesjonalnej produkcji telewizyjnej. Stworzyła wiele programów telewizyjnych, festiwali oraz reklam. Pracując z największymi firmami w Polsce zauważyła potrzebę, z którą boryka się dziś większość dorosłych ludzi – wypalenie. Fundacja Miejsce Kreatywne uczy, jak uwolnić swój twórczy potencjał, pomaga znaleźć stymulujące środowisko i poradzić sobie w szybko zmieniającym się świecie. 

Partnerami i fundatorami nagród w loterii są: Hultaj Polski, Fundacja Miejsce Kreatywne, Klubokawiarnia Kici Kocia, MK Atelier Kosmetyczne, MAKE’UPownia, Wise Care Spa, Biosensual oraz odRzeczy

Patronem medialnym wydarzenia został Creative Poland – projekt dedykowany polskiemu sektorowi kreatywnemu, Decobazaar – galeria współczesnego rękodzieła i sztuki użytkowej oraz magazyn Beauty Mission – miesięcznik dla kobiet kreatywnych, kochających Piękno.

Strona wydarzenia: https://www.facebook.com/events/376210002505255/377095515750037/

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: