WYSZUKAJ

Ene Due De - Festiwal Designu dla dzieci

Opublikowano: 2014-05-26  |  Kategoria: Design  |   Komentarze
Ene Due De - Festiwal Designu dla dzieci
31 maja i 1 czerwca 2014 roku w Concordia Design w Poznaniu odbędzie się IV edycja Festiwalu Designu i Kreatywności dla Dzieci. To wydarzenie w pełni poświęcone naszym najmłodszym odbiorcom. To dwa dni tworzone dla nich i przez nich. W programie blisko 400 miejsc na warsztatach  rozwijających kreatywność i innowacyjność dzieci, spektakle dla najmłodszych Studia Teatralnego Blum i kiermasz dobrze zaprojektowanych przedmiotów. Najważniejszym punktem na mapie festiwalu jest interaktywna wystawa Ene Due De w pełni zaprojektowana i stworzona przez dzieci dla dzieci.

Ene Due De IV Festiwal Designu i Kreatywności dla Dzieci z nową nazwą i udoskonaloną formułą będzie miał swój finał 31 maja - 1 czerwca, każdego dnia od 11.00 do 17.00. Dlaczego Ene Due De? Ponieważ jesteśmy mądrzejsi o doświadczenia z poprzednich edycji i mamy dojrzalszą wizję tego, na czym nam zależy. Wyliczamy najważniejsze pojęcia i osiągnięcia i na pierwszym miejscu zdecydowanie plasuje się  Ene Due De.sign. 

Poznański festiwal jest pierwszym w Polsce, w którym projektowanie jest najważniejsze i którego centralnym wydarzeniem jest wystawa w pełni tworzona przez dzieci. Najmłodsi stają się projektantami i razem z ekspertami uczestniczą w „dorosłym” procesie projektowym. Festiwal jest finałem tego twórczego procesu, który rozpoczynał się warsztatami kilka tygodni wcześniej.  Oprócz tego, chcąc pobudzać kreatywność najmłodszych, odwiedzający (mali i duzi) będą mogli wziąć udział w warsztatach, obejrzeć spektakle i zrobić zakupy. Szczegółowy program festiwalu dostępny już jest na stronie www.concordiadesign.pl i na Facebooku

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: