Dziś na tapecie: ... TAPETY

Opublikowano: 2008-11-16  |  Autor: Basia  |  Kategoria: Sztuka+Design  |  
3
Jeśli tapeta na ścianie kojarzy Wam się z mieszkaniem babci, dawnymi czasami, kiedy w co drugim domu były na ścianie te same wzory, to najwyższa pora zmienić to nastawienie. Bo tapeta może być nowoczesna, modna, oryginalna, może naprawdę wiele zdziałać we wnętrzu. Wystarczy poszukać, popytać albo poszperać w internecie. Ja znalazłam trzy miejsca w sieci, w których znajdziecie fajne i nietypowe tapety:
nr1: tapeta dla kreatywnych, idealnie sprawdzi się w pokoju dziecięcym. Stworzona tak, że można ją samemu dowolnie pokolorować. Dzieci będą zachwycone :) Projekt Jona Burgermana, tapeta dostępna tutaj.
nr2: tapeta o nazwie Toilet Spirit, projekt: Christophe Koziel
nr3: tym razem coś polskiego - tapety firmy Finezja Studio. W ofercie bardzo dużo naprawdę fajnych wzorów.
No to co? Tapetujemy! :)

KOMENTARZE: 3

Twoje imię:
Twój email (nie będzie opublikowany):
Twój komentarz:
Napisz cyframi ile to jest :
 
Autor: Martine
Napisano: 2008-11-28
Ta z papierem toaletowym jest po prostu świetna! :) zrobię sobie taką łazienkę kiedyś ;)
 
Autor: FiDo
Napisano: 2008-11-18
Super jest ta do kolorowania dla dzieci! A niech się wreszcie gdzies wyżyją! I ta tekstowa...żeby jeszcze mozna było zamówić kilka rolek z konkretnym tekstem, np. z Koncertem Jankiela, albo z wierszami Szymborskiej, albo z opisem mordu na lichwiarce przez Raskolnikowa, albo z rozkładem jazdy pociągów, albo z przepisami na fajne dania... ;)
 
Autor: janek
Napisano: 2008-11-18
bardzo ciekawe tapety

ARCHIWUM BLOGA

12 | 11 | 10 | 09 | 08 | 07 | 06 | 05 | 04 | 02
11 | 08 | 07 | 06 | 01
12 | 10 | 09 | 08 | 05 | 04 | 03 | 02 | 01
12 | 11 | 10 | 09 | 08 | 07 | 06 | 05 | 04 | 03 | 02

POLECANE PRODUKTY

dekory anielskie
na dzień babci - motyle wertykalnie
Circles Mercury
wodne oczka ;-)
etui na laptop-MacBook, 13,3 cala
Czas 518
Small Bag
perły klasyczne - kolczyki
Dla przyjaciela