WYSZUKAJ

Dekoracje świąteczne

Opublikowano: 2013-12-03  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Dekoracje świąteczne
Jeśli chodzi o Święta, to najważniejsza dla większości jest na pewno choinka. W dalszej kolejności zapewne jedzenie i potrawy, które znajdą się na wigilijnym stole. Najmłodsi zaś nie zważają na obie te rzeczy, byle dostali góry prezentów! Sam pamiętam, jak będąc brzdącem poganiałem wszystkich przy wigilijnej kolacji, byle tylko dorwać się jak najszybciej do upominków :-)

Cały dom można jednak ubarwić dodatkowymi dekoracjami, które wprowadzą nas w świąteczny nastrój. Wszystko zależy od naszej kreatywności. Mogą to być wianki przybite do drzwi lub powieszone na ścianie. Różnego rodzaju ozdoby, niekoniecznie zawieszone na choince - mamy przecież do dyspozycji okna, meble, lustra. Dekoracje mogą być z materiału, drewna, bawełny, papieru. Byle tylko przypominały nam o wigilijnym klimacie. 

Poniżej znajdziecie wybrane przez nas dekoracje i ozdoby, które można znaleźć w DecoBazaar. Wszystkie dostępne są tutaj: www.decobazaar.com/swieta-i-okazje-boze-narodzenie-201.html. Zapraszamy!PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: