WYSZUKAJ

Coś magicznego

Opublikowano: 2017-12-30  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Coś magicznego
Powstaje piękna, inspirująca książka dla dzieci. Książka zaskakująca i świeża. Bo historie dla dzieci, nawet jeśli traktują o ważnych sprawach, mogą być opowiedziane lekko i zabawnie. To mądra opowieść o tym, jak odnaleźć własną wyjątkowość. Każdy przecież jest wyjątkowy, choć często oznacza to coś zupełnie innego niż sobie wyobrażamy. ​Książka będzie bogato ilustrowana przez​ autorkę, której inne prace można znaleźć w SEN STUDIO.

Jaśminka szuka swojej magicznej mocy. Nie wie, jak moc wygląda, ale ma nawet pomysł, jak ją złapie, kiedy już na nią trafi. W szukaniu pomaga jej ciągle naburmuszony Flaming, na którego dziewczynka wpada zupełnie przypadkiem, wypatrując mocy wśród chmur. Flaming, nie wiadomo dlaczego, wszędzie nosi ze sobą kiwi – i to jest przynajmniej tak samo tajemnicze, jak to, gdzie kryje się magiczna moc Jaśminki.

Autorką książki jest Dagmara Sen - ilustratorka, pisarka, grafik i psycholog. Na co dzień tworzy w swoim SEN STUDIO plakaty, zaproszenia ślubne i inne kreatywne rzeczy. Lubi podróże, zbiera czterolistne koniczyny, a wieczorami chętnie patrzy, jak muffiny rosną w piekarniku. 

Każdy może zostać częścią tego magicznego projektu! Żeby wydać książkę, potrzebna jest pomoc!​ Na portalu PolakPotrafi.pl trwa kampania dotycząca wydania "Czegoś magicznego".​ Można wybrać nagrodę, wesprzeć projekt i podarować dzieciom trochę magii!​

​LINK DO PROJEKTU: https://polakpotrafi.pl/projekt/cos-magicznego-ksiazka-dla-dzieci

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: