WYSZUKAJ

Biżuteria HAN GER

Opublikowano: 2016-03-06  |  Kategoria: Handmade  |   Komentarze
Biżuteria HAN GER
HAN GER to biżuteria personalizowana. Wyrażanie naszych uczuć może przybierać różne formy, a jedną z najtrwalszych jest uwiecznienie ich w biżuterii. HAN GER tworzy biżuterię personalizowaną, która przekazuje uczucia, motywuje i uwiecznia to co dla nas ważne.

„To co płynie z serca jest cenniejsze niż złoto!” – mówi założycielka i opowiada jak zaczęła się jej przygoda z tworzeniem biżuterii personalizowanej.

„Założyłam firmę po skończeniu studiów na Uniwersytecie Jagiellońskim na kierunku Zarządzanie Firmą w 2015 roku, wcześniej odbywając kursy projektowania biżuterii w Krakowskich Szkołach Artystycznych. Produkty które tworzę powstają z kawałka metalu, ja je projektuję, nadaję im kształt, personalizuje, poleruje i pakuje. Wszystkim zajmuję się od początku do końca. To sprawia mi wielką radość, a obdarowanym jeszcze większą i to jest w tym wszystkim najlepsze!”

W HAN GER znajdziemy bransoletki, pierścionki i naszyjniki na których można umieścić swój dowolny napis. Biżuteria jest tania, a mimo wszystko bardzo dobrej jakości, produkty podlegają gwarancji i są zawsze ślicznie zapakowane, idealnie na prezent. 

Biżuterię możecie znaleźć tutaj: www.decobazaar.com/han-ger
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: