WYSZUKAJ

Betonowe dekoracje od I LIKE BETON

Opublikowano: 2016-09-02  |  Kategoria: Design  |   Komentarze
Betonowe dekoracje od I LIKE BETON
Marka I LIKE BETON powstała w 2015 roku. Firma zajmuje się profesjonalną produkcją i sprzedażą elementów dekoracji wnętrz z betonu. Pomimo młodego wieku, I LIKE BETON zdołał niejednokrotnie zaskoczyć szeroką grupę odbiorców, swoim nietuzinkowym poczuciem estetyki i rozumieniem nowoczesnych trendów wnętrzarskich.

Jedną z pierwszych dużych premier I LIKE BETON był udział w Targach Home Decor w Poznaniu w marcu 2016 roku. Można śmiało powiedzieć, że Marka była jednym z najciekawszych wystawców i tłumnie przyciągała odwiedzających. Powtórny sukces to targi HomeDays w Warszawie w czerwcu 2016 roku.

I LIKE BETON ciągle rozszerza swój asortyment, tak aby wyjść naprzeciw wymaganiom klientów i nadążać za najnowszymi trendami. Do grup produktowych należą misy, donice, lampy, stołki. Niebawem do tego grona dołączą zegary oraz stoliki.

Każdy produkt, który opuszcza dział produkcji jest dokładnie przygotowywany do wysyłki do klienta. Do najważniejszych elementów tego procesu należy odpowiednie pakowanie. I LIKE BETON troszczy się nie tylko o perfekcyjne wykończenie produktów, ale także o idealne opakowanie, które zdumiewa odbiorców tuż po otwarciu przesyłki.

Produkty I LIKE BETON można znaleźć tutaj: www.decobazaar.com/i-like-beton
PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: