WYSZUKAJ

{Po sąsiedzku} otwarcie biura coworkingu CO12

Opublikowano: 2012-02-23  |  Kategoria: Miszmasz  |   Komentarze
Chcemy przybliżyć Wam Nadodrze - artystyczną dzielnicę Wrocławia, w której mieści się nasza siedziba. Będziemy pisać o naszych sąsiadach, o nowych inicjatywach, o tym co dzieje się ciekawego w naszej okolicy. Wielu wrocławskich artystów na Nadodrzu otwiera swoje pracownie - o nich również Wam opowiemy.

Dziś przedstawiam Wam naszych najbliższych sąsiadów, rozpoczynających już niebawem działalność pod adresem Łokietka 12c. Lokal mieści się w oficynie, w naszym podwórku. Zajmuje parter kamienicy oraz  przybudówkę o formie sześcianu, która zamieniona została  w nowoczesną, grafitową bryłę. Już za tydzień w tym miejscu zacznie działać biuro coworkingu CO12 - kreatywna przestrzeń, w której każdy może wynająć swoją własną powierzchnię do pracy. Za tą nowatorską inicjatywą stoi dwójka architektów: Ana i Ewa, które same doświadczyły pracy w domu i wiedzą z jakimi mankamentami się ona wiąże. Stąd zrodził się pomysł na taką działalność.Część z Was mogła nie słyszeć jeszcze o idei coworkingu, dlatego po krótce opowiem co to w ogóle jest :) Coworking to nowy trend zmieniający dotychczasowy wzorzec pracy, głównie skierowany do osób wykonujących wolne zawody, informatyków, twórców, architektów, designerów – szeroko pojętych freelancerów. Coworking gromadzi pod jednym dachem wiele osób, które chociaż pracują od siebie niezależnie, wspierają się nawzajem i mogą zawiązywać kontakty nie tylko towarzyskie, ale przede wszystkim relacje biznesowe.Więcej na temat zasad funkcjonowania oraz oferty CO12 dowiecie się na ich stronie oraz profilu facebookowym. Ja natomiast chciałam przede wszystkim napisać o planowanym na przyszły tydzień hucznym otwarciu. Zaplanowano całe multum atrakcji, od wystawy, przez wykłady, prezentacje i pokazy aż po after party. I nawet my tam będziemy z krótką prezentacją o recyklingu w designie :) Gorąco Was zapraszamy na otwarcie CO12, poniżej szczegółowy program wydarzenia. Zapisujcie się na nie na Facebooku.

1 MARCA 2012 / czwartek
godz. 19:00 - Otwarcie CO12
godz. 19:12 - Wernisaż wystawy "Manifest obelistyczny" - Marianna Stuhr, wystawa wrocławskich neonów grupy Neon Side, dj Ian Ian Ian
godz. 19:12 - 21:00 - "CO12sekund" - video happening (Gato Negro Studio)

2 MARCA 2012 / piątek
godz. 9:00 - 17:00 - Drzwi otwarte coworkingu
godz. 19:12 - "CO12minut" - Splendor z odzysku - 5 prezentacji

3 MARCA 2012 / sobota
godz. 12:12 - 18:00 - "COnfrontacje"
godz. 12:12 - 18:00 - Your Pose - sesje foto
godz. 19:12 - "Co za gość!??" Zbigniew Maćków & ??. Miksowanie rzeczywistości
godz. 21:00 - Afterparty - dj takitosen & dj konrad wolf

Każdego dnia o głodnych i spragnionych zadba mobiCAFE.
{Po sąsiedzku} otwarcie biura coworkingu CO12

PRZECZYTAJ RÓWNIEŻ:

KOMENTARZE: